Cпецпроекты

ДНЕВНИК МОДЕЛИ: первый кастинг, розовые очки и первые разочарования


0 8 0

В первой части своего модельного дневника Володя Струс рассказывал о том, как жизнь и работа в Нью-Йорке привели его к мысли о том, что нужно кардинально менять свою жизнь. Из рабочего на стройке — в модель: вот такие украинские парни шагают по отечественому подиуму! Сегодня Володя поделится деталями о своем первом в жизни кастинге — надежда и отрезвляющая реальность одновременно.#bit-cut#

Та чекати довелось недовго. Одразу ж за два тижні на мою електронну скриньку прийшло запрошення на кастинг, а уже через два дні зателефонував адміністратор. Досі пам'ятаю цю хвилину: ми якраз із хлопцями поверталися з роботи на будiвництвi — брудні, у цементі та піску. Та у момент, коли мене повідомили, що мною зацікавились, серце мало не вирвалось iз грудей: забув усе — i про втому, i про десятигодинний робочий день, i про те, що потрібно йти додому (хоча, одну кімнату, розміром 3 на 4, у якій жив я з iще одним невідомим 55-ти річним дядьком, домом не назвеш) та готувати вечерю й обід на наступний день, а після того — ще вчити та вдосконалювати англійську. Усе не мало значення в ту мить. «Невже, невже це воно!?», — сотні раз повторював подумки, уявно перечитуючи запрошення.

Тепер моїм наступним завданням було «headshot» (портретне фото), адже, щоб прийти на співбесіду, необхідною умовою було принести фотографії. Наступного ж дня почав розпитувати друзів, чи випадково хтось не має знайомих фотографів, бо наймати людину зi студії для мене було занадто дорого (200-300$). Тим паче, що тоді я у цьому нічого не тямив. І ось подруга порекомендувала свою одногрупницю, котра у вільний час фотографувала для себе. Я зателефонував, домовся, і таким чином у Prospect Park (Brooklyn) у квітні 2010 року, відбулась моя перша фотосесія.

Неділя. День, на який я чекав, здавалось, цiлу вічність. Із піднесеним настроєм у душі та декількома фото у рюкзаку, помчав на Manhattan, 32 str. на співбесіду. Із наближенням до будівлі школи ставало дедалі моторошніше. Та ось лише двері ліфта на шостому поверсі відчинились, як страх розвіяла кольорова картинка коридору та усіх кімнат школи: усе було настільки красиве, наче потрапив у Hollywood — наче зараз хтось підійде та запропонує узяти мій верхній одяг та провести мене до моєї гримерки. На жаль, уява тривала недовго, оскільки її перебив галас двох десятків дорослих та малих, які також, мабуть, мали мрії на зразок моїх. Я був збентежений, бо думав, що мене одного запросили на співбесіду. Та не так сталось, як гадалось. Привітався з директором школи, відмітився у списку присутніх та приєданався до інших, а уже за 10 хвилин розпочався кастинг.

Нам роздали по аркушу паперу формату А4, і попросили вибрати слова однієї з реклам, яку ми мали відіграти на камеру. Це, власне, й уся суть кастингу. Чи повірите? Я був розчарований, а найбільше дратувало те, що знімали нас на найпростішу відеокамеру, яку можна придбати у Фокстроті за 2000 грн. Відігравши епізод із реклами для McDonald's, мені сказали, що усе пройшло добре, і відправили на розмову до одного з менеджерів. Там мене зустріли щиро, з відкритими обіймами: ну знаєте, як це роблять «акули бізнесу» — дивлячись iз усмішкою, говорять одне, а думають зовсім iнше. Я усе це читав та розумів, проте, мрія не давала промовити мені це вголос та у вічі. Змовчав. Iнколи потрібно змовчати, хоч як важко це може бути. Сам розумію це, та не завжди виходить. Та рано чи пізно усе повертається. Це моя невеличка порада.

Мені пояснили — для того, щоб учитись у школі мені потрібно вибрати «Plan», за яким я сплачуватиму та відвідуватиму уроки. Ціна була (як для працюючого студента, ще й одного в країні, без близьких та друзів) зовсім неадекватна — 2000$ за 20 уроків. Ось тут мене й почали мучити роздуми про те, чи варто ризикувати у житті, або краще триматись стабільності та спокійно спати уночі… Якого висновку я дiйшов — дiзнаємось далi…

Фото: Volodymyr Strus

Подписывайтесь на нас в Facebook

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: