Cпецпроекты

ДНЕВНИК МОДЕЛИ: Володя Струс — на пути к модельной карьере в Нью-Йорке


0 28 0

Мы начинаем вести колонку о жизни украинских моделей. Парни и девушки, ударники отечественного подиума, расскажут о том, какими бывают кастинги, на какие условия приходится идти, с чем бороться, и от чего отказываться в модельной карьере. Первым рассказчиком стал обаятельный Володя Струс — сегодня мы узнаем, каким ветром его занесло в эту яркую сферу.

#bit-cut#

Струс Володимир, 22 роки. Студент КНУ імені Тараса Шевченка, спеціальність «Економіка підприємства». Моделлю в Україні працюю рік, навчався в Акторській та Модельній школі у Нью Йорку «John Robert Powers Acting and Modeling School». Брав участь у показах на UFW. У щоденнику розповідатиму про перші кроки у модельному бізнесі, життя на показах та кастингах.

Кастинг!!! Слово, котре тепер у повсякденному житті звучить так часто, що коли подумки повторювати, втрачається його сенс та розуміння. Моє трактування цього слова просте – «зустріч», адже саме під час кастингу зустрiчаєш сотні незнайомих людей, котрі згодом перетворюються у потенційних ділових партнерів, кращих друзів, єдиних коханих, чи просто тих, з ким завжди буде про що поговорити, випадково зустрівшись на вулиці . Бути моделлю та відвідувати кастинги це те, що, мабуть, кожен із нас хоча б раз у жутті бажав спробувати. На моє ж велике щастя, мої мрії збуваються, а інколи навіть у геометричній прогресії. Інколи потрібно довго чекати і прикладати багато зусиль, щоб досягти бажаного. А тепер розповім про зародження цієї мрії.

 

На вашу думку, у якому місті або центрі світової моди може виникнути бажання спробувати себе як модель? Так, згоден, це міг би бути Париж, та у моєму випадку – Нью-Йорк. «Казка», — ось які слова виникають у голові того, хто хоча б раз у житті побував у цьому фантастично красивому місті. У місті, де люди незважають на часові пояси, де на кожній третій вулиці відбуваються зйомки чи то фільмів, чи серіалів, чи фото для обкладинок глянцевих журналів. Саме у Нью-Йорк мене занесло осіннім вітром після закінчення програми Work&Travel USA — туди, де живе понад 15 мільйонів людей різних національностей.

 

Приїхавши у Big Apple та не знаючи нікого, одразу ж потрібен був план того, як спершу стати на ноги, заробляти гроші, а згодом і пробувати реалізовувати мрії. Та тут все просто: маючи туристичну візу та не маючи права на роботу, вибір не великий — або офіціантом у дешевому закладі, або на будівництві за досить непогані, як на перший погляд, гроші. Так сталось і зі мною — влаштувався на роботу на будівництво. На моє щастя, а я про нього згадуватиму багато у своєму щоденнику, власник компанії був відомою людиною у Брукліні, тому працювати у 30-ти мілйьонних будинках стало для мене звичайною та приємною справою. 

 

Згодом, пропрацювавши півроку на «чорній роботі», бажання піднятись на якусь сходинку полонило мене дедалі частіше. І ось, блукаючи сторінками інтернету випадково натрапив на акторську та модельну школу «John Robert Powers Acting and Modeling School», заповнив анкету і, продовжуючи працювати на «construction», очікував позитивної відповіді.

Далi буде…:)

Фото: Volodymyr Strus

#bit.ua
Наш Instagram
Подписывайтесь на нас в Facebook

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: