Cпецпроекти

Плани на вихідні: що робити у Львові


18
Постановка скандальної п'єси на тему ЛГБТ, концерт французької органної класики, масштабний виставковий проект дев’ятнадцяти художників і не тільки. Найважливіші події вікенду у Львові – в огляді bit.ua.

Пятниця, 17 лютого

Арт-проект theROOM

Вихідні у місті розпочнуться масштабним виставковим проектом theROOM, що об’єднав майже два десятки молодих художників та ілюстраторів зі Львова і Києва. В описі арт-проекту зазначається, що виставка є психотерапевтичною спробою помістити світ у невеликий простір дерев’яної коробки. Глядач матиме можливість побачити, наскільки різні речі можуть трапитися в абсолютно однаковому форматі. Серед анонсованих імен – Наталка Гайда, Тарас Кеб, Садан, Марися Рудська, Анна Звягінцева, Мар’ян Пиріг та інші. Вже можна сказати напевне: буде вражаюче.

Де: Мистецька галерея Гері Боумена (вул. С. Наливайка, 18)

Коли: 19.00 (відкриття виставки); експозиція діятиме до 3 березня

Вхід – вільний

Субота, 18 лютого

Лекція «Геній моди. Джон Ґальяно»

Важко уявити світ моди без Джона Ґальяно. Завдяки йому дім Christian Dior отримав друге дихання. Модельєр повернув до життя втрачений в часи тотальної емансипації образ феміни – образ жінки-спокусниці, жінки, яка зводить з розуму. І все це лиш засобами крою, контрастом фактури матерії та її кольорової гами. Сьогодні від творить для власного бренду. Лекція мистецтвознавця, наукового співробітника Львівської національної галереї мистецтв Івана Дудича не лише відкриє маловідомі факти з біографії кутюр’є, але й заторкне технічні аспекти його творчості.

Де: Artichoke Art & Fashion School (вул. Січових Стрільців, 3)

Коли: 12.00

Вартість: 30 грн

Органна класика

У суботній вечір радимо знайти час для вічного – у Львівському  будинку органної та камерної музики відбудеться концерт французької класики. Олена Мацелюх (орган) та Ігор Мацелюх (флейта Пана) виконають твори французьких органістів – Дюбуа, Лянгле, Сен-Санса та Боельмана.

Де: Львівський будинок органної та камерної музики (вул. С. Бандери, 8)

Коли: 17.00

Вартість: 40 грн

Вечірка Leave Your Sweetheart Home!

Ganok 2.0 і The Room Wine Bar підготували дещо особливе. За пультом цього вечора будуть Tom Sawyer, Fat8 і Skyhook.

Де: Ganok 2.0 (вул. Стефаника, 16)

Коли: 22.30

Вартість: 80 – 120 грн

Неділя, 19 лютого

Премєра вистави «Том на фермі»

На першу в Україні театральну інтерпретацію скандальної п’єси канадського драматурга Мішеля Марка Бушара запрошує Театр імені Лесі Українки спільно з київським провокативним «Диким театром». Постановка п’єси Бушара, одного з найактивніших поборювачів за толерантність і рівність у Квебеку, – новий формат відповіді на проблеми ЛГБТ в Україні. За сюжетом, Том приїжджає на похорон свого друга, що трагічно загинув. Він знайомиться з його сім’єю, і виявляється, що ніхто – ні мати, ні брат і навіть він сам – не знали загиблого по-справжньому. Режисер вистави – Павло Ар’є. Людям з хиткою психікою і неповнолітнім організатори радять утриматись від перегляду.

Де: Театр імені Лесі Українки (вул. Городоцька, 36)

Коли: 19.00

Вартість: 150 грн

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: