Спецпроєкти

Секс-просвіта, безкоштовний тест на ВІЛ та фем-футболки. Що представить Фонд Олени Пінчук на «Район #1 Block Party»


1 червня відбуватиметься масштабний фестиваль «Район #1 Block Party», де прийматиме участь Фонд Олени Пінчук та проект “Я зможу”. Вони представлять новий корисний освітній простір як для юних відвідувачів, так і для дорослих.

Що конкретно буде

  • Лекції з циклу «SexTALKS» для підлітків та батьків «Перший раз. Очікування та реальність» – можливість дізнатися про сексуальну культуру (якраз це батьки і підлітки, зазвичай, соромляться обговорюватисев, а дарма) та отримати відповіді на всі хвилюючі і незручні питання. Секс-просвіта, до речі, – найкраща профілактика незапланованої вагітності та ЗПСШ.
  • Виставка колекції жіночих футболок “Міф, але існує” від Марії Захарченко – одяг для вільних жінок, які завжди залишаються розумними і красивими. Купуючи футболку з написом, що руйнує гендерні стереотипи, маєте можливість долучитися до флешмобу #міфалеіснує. Фотографуйтесь у футболці від Марії та публікуйте світлину у соцмережах з унікальним хештегом.

  • Можливість безкоштовно, анонімно та швидко пройти тест на ВІЛ, гепатити В і С та сифіліс.
  • Фотоклуб та кінозона.

Повний розклад лекцій «SexTALKS»

12:00 – 13:15 – лекція Тетяни Рібер – психологині клініки ISIDА: «Про те, що неминуче трапиться, навіть якщо батьки до цього не готові»

13:30 – 14:15 – «I`m ready! Am I?» – Лекція для дівчат від гінекологині клініки ISIDА Марини Шаталової. Відповіді на анонімні питання.

14:30 – 15:30 – Лекція психологині Нонни Телюх – «Є контакт! Швидкий секс – ЗА і ПРОТИ»

16:00 – 17:30 – Лекція для батьків психологині Заріни Давлетшиної – «Як підготуватися до першого сексу моєї дитини» (другий поверх)

 

«Район #1 Block Party»

1 червня з 12:00 до 21:00

Володимирська, 43

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь