Спецпроєкти

Починаємо ранок із добрих справ: завітайте на «добрі сніданки» в італійський ресторан Mercato Italiano


Італійський ресторан Mercato Italiano стає партнером проекту Тетяни Гриньової KIND CHALLENGE, мета якого – зібрати 3 мільйони гривень для благодійного фонду Таблеточки, які підуть на лікування онкохворих дітей та підтримку їхніх сімей. 

Ресторан запускає «добрі сніданки», які будуть діяти до кінця літа. 20 гривень з кожного замовленого сніданку будуть переказані на благодійну кампанію та підуть на оплату необхідних ліків, витратних матеріалів та обладнання для онковідділень по всій Україні, а також допоможуть оплатити амбулаторні квартири та надати послуги онкопсихолога.

З’їсти «добрий сніданок» та зробити добру справу можна щодня з 10 до 12 за адресою: пл. Спортивна, 1а (ТРЦ «Гулівер», 6-ий поверх), обравши будь-яку страву з меню сніданків, яких заклад пропонує аж 9 позицій! Серед них ви знайдете і сирники, і тости, а також сендвічі, яєчні та каші – все від 75 до 175 грн. Ознайомитися із повним асортиментом можна на сайті Mercato Italiano: https://mercato.ua/uk/menu/.

Проект KIND CHALLENGE був запущений видавчиней bit.ua Тетяна Гриньова з метою збору  3 000 000 гривень для лікування дітей, хворих на онкологію.

Партнери KIND CHALLENGE – це ресторани, магазини, фітнес-клуби, які віддають частину свого прибутку, або пересічні свідомі українці, які переказують власні кошти на благодійну кампанію та вчаться систематичній допомозі. У рамках проекту з’являються різноманітні благодійні акції, долучитися до яких можуть всі охочі. 

Зробити це дуже просто: обираєте «добру акцію» на нашому сайті або у телеграм-каналі KIND CHALLENGE та потрапляєте на неї в обраний заклад. Оплачуючи свою «добру страву» або тренування, ви робите свій внесок, адже частина коштів, яку ви витратили, піде на благодійність.

Якщо ж ви хочете зробити пожертву прямо зараз, це завжди можна зробити за посиланням (тут також можна переглянути деталі благодійної кампанії та статус збору): http://super.tabletochki.org/ru/campaigns/kind-challenge-tani-grinevoj.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 😎