Спецпроєкти

KIND FRITELLE: італійські оладки з джелато у Panna Pasticceria на підтримку благодійного проекту


Італійська кондитерська, остерія та джелатерія Panna Pasticceria приєднується до благодійного проекту Тетяни Гриньової KIND CHALLENGE, щоб долучитися до збору трьох мільйонів гривень для онкохворих дітей.

З 22 липня команда Panna Pasticceria запрошує на #kindfritelle – італійські оладки з чорнично-малиновим джелато. Цей італійський сніданок можна з’їсти у закладі протягом усього дня з 8:00 до 22:00. 40 гривень з кожної порції чорнично-малинових фрітелле будуть переказані на благодійну кампанію #kindchallenge у фонд Таблеточки.

Виручені кошти підуть на оплату необхідних ліків, витратних матеріалів та обладнання для онковідділень по всій Україні, допоможуть оплатити амбулаторні квартири для сімей дітей, які проходять складне лікування, та послуги онкопсихолога.

KIND CHALLENGE – це благодійна кампанія, яку запустила видавчиня bit.ua Тетяна Гриньова. Кампанія спрямована на навчання людей систематичній допомозі та розвитку культури благодійності в Україні. Тетяна поставила за мету – до кінця 2019 року зібрати 3 000 000 гривень, які підуть у благодійний фонд Таблеточки для потреб онкохворих дітей та їхніх сімей.

Наразі вже зібрано понад 300 000 гривень. Це стало можливим завдяки участі різних людей, закладів та організацій, які влаштовують благодійні акції – добрі сніданки чи обіди, тренування, лекції, продають страви, напої та товари, частину чи весь прибуток з яких віддають на благодійну кампанію KIND CHALLENGE.

Ми зібрали їх усіх в окремому розділі https://kindchallenge.bit.ua, щоб більше людей могли дізнатися, як просто та приємно зробити добру справу.

Організатори проекту регулярно діляться підсумками проведених акцій та анонсують нові у своїх соціальних мережах. Підписуйтесь, щоб не загубити: Facebook , Instagram та Telegram.

Подивитися звіти про відправлені кошти та допомогти прямо зараз у два кліки ви можете за посиланням: http://super.tabletochki.org/ru/campaigns/kind-challenge-tani-grinevoj.

Минулого року Тетяна Гриньова вже зібрала 1 млн гривень на паліативну програму фонду Таблеточки, за що вона отримала нагороду “Волонтер року-2018”. 

У 2019 вона вирішила масштабувати діяльність, залучаючи до благодійності нових людей, заклади та компанії. Ви також можете доєднатися до проекту, придумавши спільну акцію у рамках проекту KIND CHALLENGE. Для цього потрібно написати організаторам сюди або Тетяні Гриньовій.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 😎