Спецпроєкти

KIND SWEETS у грузинському кафе 99 Ларі та креветочній Юність


101

#kindsweets – з’їж солоденьке та врятуй дитяче життя! – з таким слоганом грузинсьске кафе 99 ЛАРІ та креветочна ЮНІСТЬ долучаються до благодійної кампанії Тетяни Гриньової KIND CHALLENGE. Мета кампанії – до кінця 2019 року зібрати 3 000 000 гривень для підопічних фонду Таблеточки.

З  3 липня, купуючи у закладах добрі десерти, ви доможете онкохворим діткам. Адже 20% прибутку від десертів буде переказано на кампанію #kindchallenge. Ці кошти допоможуть придбати необхідні ліки та витратні матеріали для відділень Охматдиту, оплатити амбулаторні квартири для родичів дітей, що перебувають на лікуванні, і надати послуги онкопсихолога для мам та їхніх діток.

У акції беруть участь такі десерти:

  • Вершковий крем (кокосове молоко, пюре із манго з крихтами карамелі і печива) – у креветочній Юність. Скуштувати можна буде щодня за адресою: вул. Михайлівська 24 А з 10:00 до 23:00.
  • Торт Наполеон – у маленькому грузинському кафе 99 Ларі. Так само подається щодня з 10:00 до 23:00 за адресою: вул. Саксаганського, 106/11.

Основний меседж проекту KIND CHALLENGE – постійна допомога та пожертви не лише рятують життя тих, хто цього потребує, а й змінюють звички людей. Чим більше людей почнуть допомагати систематично, тим кращим стане наше суспільство.

Тож організатори запрошують всіх не лише відвідувати акції, а і стати частиною проекту KIND CHALLENGE та придумати спільну благодійну акцію – це можуть бути благодійні тренування, лекції чи майстер-класи. Ви можете пекти тістечка, продавати їжу і напої, проводити консультації чи будь-що, що ви вмієте робити добре. Щоби обговорити можливу акцію, пишіть організаторам сюди або особисто Тетяні Гриньовій.

Дізнатися більше про KIND CHALLENGE, його історію і засновницю та допомогти прямо зараз у два кліки ви можете тут: http://super.tabletochki.org/ru/campaigns/kind-challenge-tani-grinevoj.

Прочитати про тих, хто вже приєднався, слідкувати за новинами та звітами добрих акцій можна за хештегом  #kindchallenge та у соціальних мережах проекту: Facebook , Instagram та Telegram.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 😎