Спецпроєкти

#KINDPIZZA: Mimosa Brooklyn Pizza приєднується до благодійного проекту, щоб допомагати дітям


65

Mimosa Brooklyn Pizza долучається до благодійної кампанії Тетяни Гриньової KIND CHALLENGE та вводить у меню добру піцу. #KINDPIZZA – це піца буратта з томатами (195грн), 50% від вартості якої підуть на лікування онкохворих діток, про яких піклується фонд Таблеточки.

Акція буде діяти у закладі з 15 липня до кінця літа. Скуштувати доброї піци можна буде щодня з 9:00 до 23:00 за адресою: вул. Басейна, 1/2 або забрати її з собою.

Виручені кошти підуть на купівлю необхідних ліків та витратних матеріалів для дітей, що борються з раком, допоможуть надати психологічні послуги для їхніх мам та дозволять оплатити амбулаторні квартири.

Ціль благодійної кампанії  KIND CHALLENGE – до кінця 2019 року зібрати на ці потреби 3 000 000  гривень, залучивши до участі в проекті багато свідомих людей та закладів, які хочуть навчитися систематично допомагати та робити добрі справи. Саме таким чином можна змінити звички суспільства та зробити його кращим.

Наразі вже зібрано понад 300 000 гривень, а до проекту приєдналися партнери, які пропонують страви у ресторанах, тренування чи будь-які інші послуги, весь чи частина прибутку з яких переходить на KIND CHALLENGE для допомоги тим, хто цього дійсно потребує.

Ми збираємо всі добрі акції в спеціальному розділі https://kindchallenge.bit.ua для того, щоб більше людей могли про них дізнатися та перевірили на собі, що допомагати – це просто та приємно. А часто для того, щоб зробити добру справу, достатньо лише пообідати в улюбленому ресторані, випити кави чи сходити на заняття з йоги.

Дізнатися деталі благодійної кампанії та зробити благодійну пожертву ви можете прямо зараз за посиланням: http://super.tabletochki.org/ru/campaigns/kind-challenge-tani-grinevoj.

Також пропонуємо підписатися на телеграм-канал KIND CHALLENGE, щоб завжди бути в курсі оновлень та звітів по зібраним коштам: https://telegram.me/kind_challenge.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 😎