Спецпроєкти

Благодійна акція «Перевір здоров’я» у медичному центрі Adonis: пройди обстеження – врятуй дитині життя


Медична група компаній ADONIS стає партнером благодійного проекту Тетяни Гриньової KIND CHALLENGE, мета якого – зібрати 3 000 000 гривень для онкохворих дітей, якими опікується БФ «Таблеточки».

У медичних центрах ADONIS були запущені 2 програми комплексного обстеження організму «Перевір своє здоров’я» за 969 гривень та «Перевір дитину» за 789 гривень, що складаються з низки лабораторних досліджень, які допоможуть визначити поточний стан здоров’я та діагностувати хвороби на ранній стадії. 150 гривень від вартості кожного обстеження за цими програмами будуть надходити на благодійну кампанію KIND CHALLENGE.

Кошти, зібрані завдяки обстеженням у центрах ADONIS, підуть на закупівлю необхідних ліків та витратних матеріалів для онкохворих дітей, оплату психологічних послуг та амбулаторних квартир для їхніх сімей.

Благодійна акція у медичних центрах ADONIS буде діяти до 31 серпня включно, деталі програм обстеження можна переглянути на сайті компанії: https://adonis-o.com.ua/programma-kompleksnogo-obsledovanija-prover-rebenka/.

Проект KIND CHALLENGE був заснований видавчинею bit.ua, відомою українською charity runner, благодійницею Тетяною Гриньовою. У 2018 році Тетяна зібрала 1 000 000 гривень на паліативну програму БФ «Таблеточки», бігаючи щомісяця по марафону, тобто пробігши 12 за рік. Прочитати більше про це можна тут.

Цього року Тетяна вирішила масштабувати свою діяльність, запустивши нову кампанію – KIND CHALLENGE, і планує зібрати вже 3 000 000 гривень, які підуть на лікування онкохворих дітей та підтримку їхній сімей. 

Мета цього проекту – навчити якомога більшу кількість людей допомагати систематично, зробивши благодійність в Україні модною та зрозумілою. Тетяна заручилася підтримкою різноманітних компаній, закладів, фітнес-клубів, які стали партнерами KIND CHALLENGE та віддають частину свого прибутку на благодійну кампанію у фонд «Таблеточки».

На даний момент вже зібрано майже 400 тисяч гривень із запланованих 3 мільйонів. Всі охочі можуть долучитися до збору коштів, зробивши переказ онлайн на будь-яку суму на сторінку благодійної кампанії: https://super.tabletochki.org/ru/campaigns/kind-challenge-tani-grinevoj. Або ж відвідати будь яку «добру акцію» з користю для себе: пройти обстеження в ADONIS, поснідати чи пообідати у ресторані, прийти на тренування, частина коштів з яких автоматично піде на допомогу дітям, підопічним фонду «Таблеточки». Ознайомитися з діючими акціями можна у спеціальному розділі на нашому сайті або за допомогою «Карти добрих місць»: https://kindchallenge.net/map/.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐