Спецпроєкти

Замовляй, їж, рятуй життя: «добра піца» в сімейному кафе «Брускета»


З 19 серпня сімейне кафе «Брускета» приєднується до благодійного проекту Тетяни Гриньової KIND CHALLENGE, мета якого – зібрати 3 000 000 гривень для лікування онкохворих дітей та підтримки їхніх сімей.

Протягом двох місяців, замовляючи у закладі піцу France (28 см – 149 грн, 40см – 223 грн), ви долучитесь до благодійної кампанії, адже 50% від її вартості підуть на покупку необхідних ліків, витратних матеріалів для дітей та онковідділень по всій Україні. Також завдяки зібраних коштам з’явиться можливість оплачувати амбулаторні квартири для сімей дітей, які проходять лікування у інших містах, та надавати послуги онкопсихолога. 

Скуштувати «добру піцу» та допомогти дітям можна у кафе «Брускета» на Нивках за адресою: вулиця Данила Щербаківського, 52 (з 10:00 до 23:00, акція діє з 19.08 по 19.10). 

KIND CHALLENGE – це благодійний проект видавчині bit.ua, журналістики та марафонниці Тетяни Гриньової, який покликаний навчити людей систематично допомагати та робити благодійність популярною в Україні. Мета проекту – до кінця 2019 року зібрати 3 мільйони гривень для підопічних фонду «Таблеточки». Наразі зібрано понад 400 тис грн. Партнери проекту – це свідомі люди та бізнеси, які віддають частину свого прибутку від страв і напоїв в ресторанах, від тренувань, майстер-класів та продажу товарів на благодійність.

Всі «добрі акції» ми збираємо у себе в спеціальному розділі на сайті: https://kindchallenge.bit.ua. Також заклади, які долучилися до благодійного проекту, є на Карті добрих місць.

Минулого року Тетяна Гриньова вже зібрала на благодійність 1 мільйон гривень завдяки тому, що пробігла 12 марафонів за 12 місяців та привертала увагу до проблеми у своїх соцмережах. 

Незабаром засновниця благодійного проекту святкує свій день народження та організовує Kind birthday run – благодійний забіг на підтримку онкохворих дітей. Усі охочі можуть долучитися до Тетяни та пробігти будь-яку кількість метрів чи кілометрів разом з нею у Парку Шевченка 18 серпня, тим самим привітавши її зі святом і зробивши добру справу. 

Забіг проходить з 8:00 до 10:30. 

Вартість участі: добровільна пожертва на кампанію KIND CHALLENGE: https://super.tabletochki.org/ru/campaigns/kind-challenge-tani-grinevoj.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐