Спецпроєкти

Новий «добрий» хот-дог від Bistro Bistro та підтримка благодійного проєкту


19

Київський бренд Bistro Bistro, що славиться легендарними хот-догами, запускає нову страву – хот-дог Тіхуана, частина прибутку з якого протягом місяця буде переходити на благодійну кампанію KIND CHALLENGE. Зібрані кошти підуть на лікування онкохворих дітей.

З 24 жовтня хот-дог Тіхуана (Tijuana) або #KindDog можна спробувати в закусочній Bistro Bistro за адресою: вул. Івана Франка, 27/31. Також «добрий дог» вже доступний для замовлення за допомогою сервісу Uber Eats та найближчим часом з’явиться у сервісі доставки Glovo.

Хот-дог Тіхуана – це баварська ковбаска, соус Барбекю, солоний огірок, Чілі Кон Карне, сир Чеддер та гострий перець. 

Вартість дога – 100 грн., з яких 20 грн. протягом місяця будуть перераховані для KIND CHALLENGE та підуть на купівлю ліків для онкохворих дітей, підопічних фонду «Таблеточки».

KIND CHALLENGE – це благодійний проєкт української charity-бігунки Тані Гриньової, яка минулого року пробігла 12 повних марафонів (по 42 км) та зібрала 1 мільйон гривень на паліативну програму фонду «Таблеточки», а у 2019 році вирішила масштабувати свою діяльність – поставила за мету зібрати для онкохворих дітей 3 мільйони гривень та залучити до благодійності якомога більше людей. За допомогою KIND CHALLENGE Таня прагне показати, що благодійність може бути простою, приємною та зрозумілою. Партнерами проєкту стають ресторани, салони краси, освітні центри та інші організації, які вирішили віддавати частину прибутку від своїх товарів та послуг на благодійність. 

Для того щоб підтримати проєкт та допомогти зібрати потрібну суму, організатори запрошують обрати будь-яке місце на Карті добрих місць та скористатися послугою чи придбати товар, частина прибутку від якого переходить у KIND CHALLENGE. На сьогодні зібрано 866 тисяч гривень, понад 500 тисяч з них – це результат «добрих акцій» з партнерами проєкту.

Допомогти дітям будь-якою сумою можна також онлайн за посиланням: https://super.tabletochki.org/ru/campaigns/kind-challenge-tani-grinevoj.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐