Спецпроєкти

KIND SPEAKING CLUB: англомовний розмовний клуб у школі Progress


23

Школа англійської мови Progress. Way to Learn English запрошує приєднатися до KIND SPEAKING CLUB. Це розмовний клуб, створений для того, щоб допомогти позбутися психологічних бар’єрів у спілкуванні англійською мовою, збагатити свій словниковий запас новою актуальною лексикою, розвинути свої розмовні навички та навчитися невимушено спілкуватися англійською на різні теми.

Вартість одноразової участі: 250 грн, 50% з яких до кінця 2019 року будуть переказуватися на благодійний проект KIND CHALLENGE. Виручені кошти підуть на лікування онкохворих діток, підопічних фонду «Таблеточки», та підтримку їхніх сімей.

Розмовний клуб проходить у школі щонеділі о 13:30 та 15:30, щоразу викладачі готують нові цікаві теми для обговорення, запрошують носіїв мови та придумують ігри. Розмовний клуб підійде для людей з будь-яким рівнем англійської – від Elementary і вище. Теми кожного наступного KIND SPEAKING CLUB публікується на сторінці школи у Facebook.

Щоб відвідати розмовний клуб, необхідно зареєструватися за посиланням:

https://forms.gle/jmPN2fEwhaQcSPkDA 

Якщо у вас з’явилися додаткові запитання, телефонуйте у школу за номерами: +38(097)4102226, +38(066)7504961.

Також ми нагадуємо, що Progress. Way to Learn English проводить ще одну ініціативу на підтримку благодійного проекту KIND CHALLENGE: протягом 2-х місяців школа віддає 10% від оплати курсу General English тривалістю 5 місяців. Детальніше прочитати про ініціативу #KINDENGLISH можна у нашій статті.

Мета проекту KIND CHALLENGE – зібрати 3 мільйони гривень до кінця 2019 року для онкохворих дітей та зробити благодійність зрозумілою, простою та масовою в Україні. Партнери проекту – це свідомі люди та бізнеси, які частину прибутку від свої послуг і товарів віддають на лікування діток. Всі «добрі місця» можна знайти на спеціальній Карті. Відвідуючи ці заклади, ви також робите свій внесок до доброї справи та допомагаєте дітям.

Наразі на кампанії зібрано понад 860 тис грн, слідкувати за перебігом збору коштів, статусами акцій та фінансовими звітами пропонуємо у соцмережах KIND CHALLENGE:

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐