Спецпроєкти

12 правил безпечного секстингу


Як не стати жертвою сексторшен?

Ви познайомилися в мережі, може, вже навіть сходили на 1-2 побачення. В один із вечорів розмова плавно переходить від обговорення питань буденних до інтимних. Або ви з партнером хочете урізноманітнити своє сексуальне життя і вирішуєте спробувати cекстинг, тобто обмін особистими повідомленнями, відео або світлинами сексуального характеру, оголеними фото.

Секстинг збуджує та інтригує, але не завжди безпечний для обох партнерів. Щоб не стати жертвою шантажу (sextortion) та почуватися у безпеці, що твої особисті фото не потраплять до мережі, читай головні правила безпечного секстингу.

ДІСКЛЕЙМЕР

Абсолютно безпечного секстингу не існує. Ти ніколи не знаєш до кінця мотивів іншої людини і ніхто не дасть тобі гарантії, що ваша переписка, світлини, відео або аудіо не потраплять до інших осіб. Тому перед нью-селфі та добре подумай, чи готовий/-а ти до можливих наслідків та чи не боїшся стати жертвою сексторшену.

Сексторшен (від англійського «sextortion») – це шантаж розкриттям інтимної інформації з вимогою матеріальних або нематеріальних благ від жертви. Сьогодні ввечері ти надіслав їй dick-pic (фото статевого органу чоловіка), а завтра вона каже, що передасть це фото твоєму начальнику та батьку, якщо ти не переведеш їй гроші. Дуже часто жертвами сексторшену стають неповнолітні особи, від яких вимагають не гроші, а ще інтимніші фото, якими пізніше торгують на сайтах із дитячою порнографією.

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ЗА КЕРМОМ СЕКСТИНГУ

Як убезпечити себе від негативних наслідків секстингу та жодним чином не знизити рівень насолоди від цього процесу?

Роби тільки те, що тобі комфортно та що не викликає внутрішнього супротиву

Для секстингу, як і для кожної дії сексуального характеру, також обов’язкові згода обох партнерів та повага. Звірте очікування та персональні обмеження ще до початку розмови і тоді процес стане комфортним та приємним.

Кадруй фотографії та відео

Роби інтимні фото та відео так, щоб не було видно твого обличчя, відмінних рис статури, татуювань. Якщо на задньому тлі є речі, які можуть довести, що це ти на фото (на випадок шантажувань),  зміни ракурс на більш нейтральний.

Користуйся Телеграмом

Хочеш спробувати найвідвертіший секстинг з партнером? Зроби це, але тільки в секретному чаті Telegram. Адже ти в будь-який момент можеш видалити весь чат і навіть більше – налаштувати автоматичне самовидалення повідомлень протягом навіть 5 секунд після публікації. Також у цьому чаті не можна пересилати інформацію, а якщо твій партнер зробить прінтскрін, то тебе буде повідомлено.

Ліквідуй усе, що було надіслано чи отримано

Якщо ви з партнером обрали не Телеграм, а інший месенджер, тоді не забудь видалити секспереписку зі всіма медіафайлами. Така функція є ще у Вайбері та на Фейсбуку. Про видалення всієї переписки варто домовитися з партнером «на березі», тобто до початку розмови.

Видаляй метадані на світлині та відео

Твій девайс автоматично залишає EXIF маркування щодо геолокації, часу та моделі пристрою на кожному знятому фото- та відеофайлі. Видаляй їх перед тим, як надсилати медіафайл партнеру. Частково зробити це можна на комп’ютері з ОС Windows у пфотошопі або онлайн на ресурсах Verexif, IMGonline та багатьох інших.

Домовленість про секстинг

Не надсилай раптово (!) власне інтимне фото партнеру. Що як він або вона зараз на нараді з керівником, у громадському транспорті чи його розблокований телефон у долонях третьої особи? Так ти скомпроментуєш як себе, так і його. Але насамперед – себе та свої інтимні частини.

Обережніше з незнайомцями

Під час секстингу з незнайомцями не розкривай свою особистість зовсім. Жодних прізвищ, інформації про друзів, улюблені заклади та, звісно, нікнеймів у соцмережах.

Перевір синхронізацію

Не свою з партнером, але власного девайсу з іншими пристроями. Щоб не виникла ситуація, коли сексмеседж приходить на твій телефон і одночасно на планшет, на якому тато дивиться «Джокера». Смішно не буде.

Три абсолютні «НІ» секстингу

Якщо бажання зайнятися секстингом не ліквідувалося, то перш ніж пропонувати або погоджуватися на нього, згадай про 3 категоричних заборони:

  1. Ніякого секстингу з неповнолітніми особами: якщо на сайті знайомств приховано вік чи ти хочеш спробувати анонімний сексчат, запитай у партнера про його вік. І якщо він менше 18, то наступне, що ти маєш написати, – це «Па-па. Всього найкращого тобі!».
  2. Ніякого тиску на партнера, якщо він або вона відмовляється вступати у сексрозмову. «Ні!» означає «Ні!». Поважай рішення дорослої людини, яка не хоче робити щось проти своєї волі. Не маніпулюй, не грай на емоціях або почуттях та не починай бомбити людину еротичними меседжами чи сексіфото, ніби ти не помітив відмови.
  3. Ніколи не користуйся отриманою інтимною інформацією проти людини та не розголошуй її. Не скочуйся до рівня гидких шантажистів, яким начхати на те, що їм довірилися та відкрилися.

І наостанок хочемо підкреслити: пам’ятай про функцію «Прінтскрін», яка є в кожному сучасному смартфоні або можливість сфотографувати телефон іншим пристроєм, а ти про це і не дізнаєшся. Твій секстинг-партнер має реальну можливість зберегти кожне повідомлення та фото. Тож кайфуй, але з головою.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ Українські перемоги-2019 у сексі
70

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь