Спецпроєкти

10 модних трендів 2020 для чоловіків


Мода – це гра, а тренди – правила цієї гри. Є тренди, які змінюються щосезону, інші залишаються на роки. Ми вирішили переглянути найпопулярніші колекції та виокремити ключові тренди чоловічого одягу, що будуть панувати у 2020 році.

Чоловічий одяг у 2020 році підкреслює мужність та силу чоловіка, але залишає й простір для вираження власної креативности. Це відчувається у наступних 10 тенденціях. 

 1. Шкіряний верхній одяг

Дизайнери вирішили повернути шкіряні плащ та оверсайз бомбер для чоловіків. Якщо шкіряний плащ – це відсилка до кінострічок 50-х років про секретних агентів та детективів, то бомбер – це щось із льотної тематики.

 2.  Джинсові костюми

Так само, як із жіночими трендами, джинсовий тотал лук пропонують й чоловікам. Аби бути на стилі, радять обирати простий класичний крій та мінімум додаткових деталей.

 3.  Неонові деталі

Шкарпетки, шви на тренчі, поворозки та різні аксесуари в неонових кольорах розбавляли спокійні бежеві чи сірі чоловічі образи. Головне – пам’ятати про пропорції і не вдягати неоновий тотал лук.

 4. Костюми

Стільки варіацій класичних костюмів давно вже не було. Із замші, підкреслено лаконічні, з блискучим піджаком або в незвичайному темно-бузковому кольорі – чоловіча костюмна мода виходить за межі сірого та чорного. У тренді також поєднання штанів, сорочки та жилету без піджака; піджаки на голе тіло та костюми на 2 розміри більше.

 5. Трендові кольори

Три головні кольори – це синій, густий коричневий (відтінок чорного шоколаду) та бежевий. До речі, всі три кольори круто міксуються між собою та дозволяють сформувати капсульний гардероб на рік.

 6. «Покажи шкарпетки»

Багато дизайнерів спеціально підгортали нижню частину штанів, щоб продемонструвати шкарпетки чи залишити великий проміжок між взуттям та штанами. Це додає розслаблености всьому образу та матиме крутий вигляд навесні і влітку.

 7. Леопард

Леопардові шуби, піджаки або шкарпетки – цей принт активно переноситься із жіночого гардеробу до чоловічого. Цікаво, що загалом дизайнери стилізують його з ефектним одягом, щоб створити вибуховий вау-ефект від усього образу.

8. Сумка кросбоді

Ніяких барсеток родом із 90-х, які носили під плече або за маленький ланцюг. Дизайнери радять чоловікам тримати свої речі в сумках-кросбоді і носити їх на довжині не нижчі стегна.

9. Вільні шорти до коліна

Якщо жінкам пропонують мікрошорти, то чоловікам — протилежну модель. Як на подіумах, так і у вуличній моді домінуватимуть шорти до коліна вільного крою. Така модель зі шкіри ще й стане ідеальним центральним елементов образів у стилі спорт-шик.

10. Висока талія

Найгостріша модель штанів і джинсів — та, що з високою посадкою на талії. При чому ховати її під сорочку чи футболка не треба — навпаки, можна додатково підкреслити фактурним паском.

Який би тренд ви не обрали, пам’ятайте про власний стиль і те, що головним у будь-якому образі є людина, а не одяг.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐