Спецпроєкти

Початок третьої хвилі пандемії та доля «Квітів України»: новини за тиждень, які ви могли пропустити


Ми зібрали для вас дайджест важливих новин України та світу за останній тиждень, які ви могли пропустити.

Світ

В Ізраїлі легалізували сурогатне материнство для одностатевих пар та самотніх чоловіків. Законопроєкт «непропорційно порушував право на рівність і право на батьківство».

Американську гідроелектростанцію 19 століття перетворили на майнінг-ферму. У такий спосіб вони заробляють утричі більше, а добування криптовалюти є екологічним, бо електроенергію виробляють із поновлюваних джерел.

Влада Ірану легалізувала єдиний у країні сервіс для знайомств Hamdan, який розробила Організація ісламської пропаганди. Щоб зареєструватися в застосунку, потрібно підтвердити свою особу та пройти психологічний тест.

ВООЗ оголосила початок третьої хвилі пандемії COVID-19. За останні чотири тижні зростає кількість нових випадків COVID-19 і спостерігається ріст смертності в різних країнах.

Вищий суд Лос-Анджелеса дозволив Брітні Спірс найняти власного адвоката у справі про опікунство. Захисників співачки, яких призначив раніше, відсторонив від справи.

Україна

Київський суд заборонив демонтаж будівлі «Квіти України» на тій підставі, що забудовник порушує авторські права архітектора будівлі. Нагадаємо, що власник модерністської будівлі «Квіти України» вирішив знести частину фасаду та перебудувати об’єкт. Київські активісти зупинили демонтажні роботи. Наразі «Квіти України» активісти перетворили на громадський простір.

Верховна Рада затвердила законопроєкт, що захистить тварин від знущань. Проєкт закону забороняє евтаназію безпритульних тварин та жорстоке поводження з ними, фотопослуги та контрабанду диких тварин, утримання їх у непристосованих для життя місцях, жебракування з тваринами та інше.

З 15 липня в різних областях України стартували безплатні групи підтримки для батьків, які втратили дитину.

З 14 липня вийшли з обігу паперові квитки в громадському транспорті Києва. Відтепер сплачувати за проїзд потрібно буде е-квитками.

Лія та Андрій Достлєви завершили свій проєкт Licking War Wounds, який тривав п’ять років. Вони лизали лампу й робили фото прогресу раз на тиждень.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь