Спецпроєкти

В Одесі відбувся антикінофестиваль “IQOS, стоп, знято” – фото, відео


21-22 серпня найвизначнішими кіномісцями Одеси стали три локації. Фестивальний палац, де добігали кінця останні кінопокази ОМКФ. Потьомкінські сходи, де влаштували церемонію закриття кінофестивалю просто неба. Та паркінг біля траси здоров’я, де відтворили справжню кіностудію.

За такої концентрації заходів ледь стримуєш FOMO (fear of missing out / страх пропустити цікаву подію).

Разом із IQOS розповідаємо про найнезвичайнішу кіновечірку Одеси – антикінофестиваль.

Як минув антикінофестиваль

Інколи здається, що IQOS разом із DTF планують свої заходи за принципом Burning man – вибираєш місце, що видається зовсім не придатним для вечірок та перетворюєш його на дивовижну фестивальну локацію. Цього разу для кінопоказу вибрали двоповерховий паркінг біля пляжу Відрада та на дві ночі перетворили його на справжню голлівудську кіностудію. Акторські трейлери, гримерки від G.Bar, кіномайданчики з найвідоміших стрічок, режисерські крісла та камери. А також салун із Дикого Заходу, де наливають витриманий Jameson.

Завдяки незвичним фотозонам можна було поринути в атмосферу кіно на повну.

Вечірку відвідали й відомі гості: Ксенія Бугрімова та Сабіна Мусіна ловили нью-йоркське жовте таксі та тікали від поліціянтів. Валерія Гузема сміялася на сходах Кері Бредшоу. Катро Заубер зіграла героїню «Шоу Трумана». Валерія Комарова промчался на ретро-кабріолеті хайвеєм, а Ольга Руднєва, ніби Фуріоса, готувалася до пустельного забігу на вантажівках із «Шаленого Макса». Кожен тут грав головну роль, жодних другорядних.

Після насиченого дня приємно взяти коктейль, попкорн від Multiplex та розслабитися перед великим екраном. Для кінопоказу вибрали стрічку «Одного разу в Голлівуді». Сюжет фільму й атмосфера заходу чудово доповнювали одне одного.

Тож «IQOS, стоп, знято!» можна сміливо назвати одним із найінстаграмніших івентів літа.

Нагадаємо, що IQOS разом із брендами-друзями вже другий рік влаштовують незвичайні кіновечірки. Наприклад, кінопоказ на хвилях в Одесі, космічні кіно-ночі у ботанічному саду, драйв-ін кінотеатр, як у Ла-Ла Ленд, паризький кінопоказ у Львові

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram