Спецпроєкти

Голлівудська атмосфера в Києві: IQOS відкрив ковзанку Central Park – фото, відео


Американські різдвяні фільми викликають нестримне бажання терміново перенестись у Нью-Йорк, гуляти прикрашеними вулицями, заходити у величезні торговельні центри з пухнастими ялинками, та, звичайно, відвідати сердце Манхеттена – Central Park.

IQOS також фанатіє від кіно-теми та Голлівуду. Тож, і вони створили цю чарівну атмосферу в Києві. 

25 грудня відбулася вечірка-відкриття найінстаграмнішої локації цієї зими – безкоштовної ковзанки IQOS Central Park за адресою Межигірська, 82 (Тетра Пак). Усім охочим локація буде доступною з 28.12 по 16.01 за попередньою реєстрацією на сайті. Вхід 18+. 

Крита ковзанка тягнеться нью-йоркськими вулочками. Класна ідея на вечір – пронестися на ковзанах по Чайна Тауну, Маленькій Італії, Брукліну та попозувати на автентичних фотозонах з нью-йоркським авто поліції та канонічним жовтим таксі.  

На гостей чекали не тільки рухливі активності, а й найкраща станція метро у світі – станція, де Jameson пригощав напоями, а Socar – хот-догами. А на самому катку можна поласувати справжньою Бруклінською піцою від Mimosa Brooklyn Pizza. Закінчилася вечірка на честь відкриття ковзанки кінопоказом на льоду. Над ковзанкою опустили великий екран та показали романтичну комедію «Коли Гаррі зустрів Саллі».

Серед гостей київського Нью-Йорка зустріли Лєру Бородіну, Сабіну Мусіну, Павла Вржеща, Макса Міллера, Катю Терехову, Артема Клімчука, Юлію Юріну, Аріну Любітєлєву, Сергія Васильєва.

Більше про перший день IQOS Central Park дивіться у фотозвіті:

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram