Спецпроєкти

Де попрацювати з комфортом: новий коворкінг в IQOS Space на Хрещатику до Дня Києва

Головна вулиця столиці – Хрещатик – довго була маст-візіт тільки для туристів. Містяни ж частіше обирали для відпочинку та роботи Золоті чи Поділ. Втім, усе змінилося, коли в самому серці столиці почали з’являтися незвичні та цікаві локації, які повертають Хрещатику статус того самого затишного та рідного місця.

 

Головний спейс бренду IQOS нещодавно переїхав із бульвару Лесі Українки в «новий дім» — старовинний будинок біля Пасажу.

Це будівля у стилі ретроспективізму з елементами українського бароко, де колись мешкав головний архітектор Києва Анатолій Добровольський. Задачею бренду було зберегти, обіграти та органічно поєднати архітектуру бароко та сучасний інтер’єр.

Флагманський спейс тепер займає два поверхи:

  • на першому — фірмова зона продажів, де вже можна придбати продукти та сервіси бренду,
  • на другому — безкоштовний коворкінг із київським домашнім вайбом, який відкриває свої двері для відвідувачів на День Києва.

Який вигляд має коворкінг у IQOS Space

Новий коворкінг нагадує затишну та стильну київську квартиру: високі стелі, великі вікна, багато світла, яскравих кольорів та різних текстур. Загалом атмосфера подібна до домашньої – так, що хочеться завалитися з кавою та ноутом на диванчик або в зручнюще крісло біля каміна.

Коворкінг отримав відповідне «домашнє» зонування:

  • спальня з великою бібліотекою та ліжком, у якому можна працювати;
  • переговорка у вигляді душової кабінки;
  • вітальня з каміном та затишним диваном;
  • кухня з кава-корнером від «ТУТ БУДЕ».

У квартирі-коворкінгу одночасно можуть комфортно працювати 25 людей. Тут є Wi-Fi, генератори і все необхідне для живої зустрічі за кавою з друзями, колегами чи партнерами. Або просто попрацювати «з дому», але не вдома.

Як потрапити в коворкінг

Коворкінг знаходиться за адресою Хрещатик, 17 — усього декілька хвилин від метро «Майдан Незалежності» або «Хрещатик».

3 26 травня коворкінг працює щоденно з 10:00 до 22:00. Вхід безкоштовний для всіх повнолітніх. Бронювати місця заздалегідь не треба: можна приходити, займати будь-яке вільне місце і почуватися як вдома.
#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь