Спецпроєкти

Що було на «Розвантажувальній станції»: концепт поп-ап стор IQOS

Минулого тижня на території Unit.City з’явилося контейнерне містечко на 6000 м2 — тимчасовий концептуальний спейс IQOS.

«Розвантажувальна станція» — це місце, де можна вивантажити зайве, перезавантажитися та завантажити нові враження і емоції. Для цього IQOS побудували лабіринт з контейнерів та наповнили їх неочікуваним. Пропонуємо зазирнути всередину контейнерів і дізнатися, що ж там було.

Дійсно неочікуваний перехід — від урбаністичних пейзажів Юніта до піщаної дюни відділяє лише бірюзовий контейнер. Червоний пісок, дзеркальні стіни, стеля, як небо, бархани та скелі. А в центрі — справжній пустельний бар, де міксують свої фірмові напої The Deacon.

Нагадує вайб Мaraya —  найбільшої дзеркальної будівлі у світі. Цей концертний зал теж знаходиться десь у пустелі в Саудівській Аравії.

Обійми лісу

Наступний контейнер — ще більш вражаючий досвід. Виходиш з пустелі і переносишся до лісу, де вологе повітря, живі рослини, мох, дерева та справжній водоспад. Можна пікнікувати на галявині — під шум води, в обіймах лісу та зі смачненьким з фудкорту.

Лісову локацію створювали Mutabor Flowers Service. Вони ж відповідали за квіткову крамничку в центрі контейнерного містечка, де бажаючі створювали вері б’ютіфул букети.

Прогулянки по воді

Ще один контейнер заполонила в усіх сенсах цього слова стихія води. Тут тиха річка зі стежкою — можна пройтися по ній, або прямо поверхнею води. Для сміливих підготували захисні бахіли для взуття.

Кінотеатр просто неба

У центрі лабіринту розташували екрани, а внизу та зверху на трибуні є місця для охочих подивитися кіно — «Французький вісник» або «Таємне життя Волтера Мітті». Попкорн, смачні напої та затишні пледи теж є, бо це ж розвантажувальний кінопоказ.

Лагідна кастомізація та лимонізація

Ще два споти в центрі лабіринту. Перший — зона лагідної кастомізації. За декілька хвилин можна запринтувати свій девайс або новеньку футболку. Написи смішні, мінімалістичні та стильні.

Другий — це справжній виклик випередити життя, та підкинути собі лимон. Діставати лимони з автомата виявилося ще тією задачкою, але були наполегливі гості, яким таки це вдалося.

Та, авжеж, в лабіринті було безліч спотів для найкращих фото.

Контейнерне містечко працювало з 25 до 28 квітня — зараз його вже немає, але враження лишилися назавжди.

Загалом знаєте що? Можна не читати те, що ми написали тут, а просто погортати фото та подивитися відео. Зрозумієте самі, як пройшло розвантаження.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь