Спецпроєкти
Тест
Тест. Як добре ти знаєшся на іншопланетянах, рептилоїдах і ко?
Раніше ми тремтіли від далеків з «Доктора Хто» та реготали з вибриків Альфа. Зараз - очікуємо від кіношників научно-популярні стрічки з мегаграфікою та плот-твістами. І вони дослухаються: 29 жовтня на телеканалі FOX відбулася прем'єра епічної версії серіалу про іншопланетян «Війна світів». Пропонуємо тобі перевірити, наскільки ти розбираєшся у цих таємничих істотах!
Почати
Деякі конспірологи вважають, що існує таємне світове правління, і називається воно:
Далі
Перевірити
Результат
Що потрібно зробити «Людям в чорному», щоб переміститися у часі?
Далі
Перевірити
Результат
Перша книжка про вторгнення прибульців на землю, яка стала мегапопулярною у світі наукової фантастики?
Далі
Перевірити
Результат
Дружелюбного іншопланетянина, який переховується від спецслужб, з однойменного фільму звуть «Прибулець…»
Далі
Перевірити
Результат
За деякими чутками, прибульці з планети Нібіру можуть позбавити жінок…
Далі
Перевірити
Результат
«У чудовиська була кругла голова і, якщо можна так висловитися, обличчя. Під очима був рот, краї якого рухалися і тремтіли, випускаючи слину. Одне його тонке щупальце впиралося в край циліндра, іншим воно розмахувало в повітрі», – кого описує Герберт Уеллс у романі «Війна світів»?
Далі
Перевірити
Результат
Якою є відповідь на запитання життя, Всесвіту і всього такого згідно з книжкою «Путівник по галактиці» Дугласа Адамса?
Далі
Перевірити
Результат
Проти кого борються іншопланетні роботи-автоботи на чолі з Оптимусом Праймом?
Далі
Перевірити
Результат
У якому відомому фільмі Кім Бесінджер зіграла сексуальну іншопланетну істоту?
Далі
Перевірити
Результат
Яку суперзброю застосовують марсіани проти землян у «Війні світів» Герберта Уеллса?
Далі
Перевірити
Результат
Упс. Ти не дуже розбираєшся в уфології
Звісно, ти щось чув про теорію змов і про те, що не всі політики хочуть добра Землі. Але ти навряд чи відрізниш «центаврійця» від «арктуріанця» і зможеш зробити вулканський салют. Втім, не засмучуйся, дізнатися про всілякі уфологічні штучки і секрети допоможе новий серіал «Війна світів», прем'єра якого відбулася 29 жовтня. Щовівторка о 18:00 на телеканалі FOX будуть показувати одразу дві серії «Війни світів». А в онлайн – кінотеатрі FOXNOW серії будуть з'являтися наступного дня після прем'єри.

Дивися його на ВОЛЯ, легальному трансляторі прем'єр FOX та FOX Life. Адже на всіх піратів (та прихильників піратського контенту) врешті-решт чекає гігантський нейралайзер...
Спробувати ще
Ти чудово знаєшся на прибульцях!
Тебе не лякають бластери й деатомайзери, і саме ти допоможеш землянам уникнути апокаліпсису. Малдер і Скаллі тобою вже пишаються, але радять додати ще один рівень крутості – дізнатися більше разом з новим серіалом «Війна світів», прем'єра якого відбулася 29 жовтня. Щовівторка о 18:00 на телеканалі FOX будуть показувати одразу дві серії «Війни світів». А в онлайн - кінотеатрі FOXNOW серії будуть з'являтися наступного дня після прем'єри.

І пам'ятай, навіть коли здається, що ти – один, хтось обов'язково за тобою спостерігає, тому не підтримуй піратів! А краще дивися новий серіал на Воля, легальному трансляторі прем'єр FOX та FOX Life.
Спробувати ще