Спецпроєкти

Фантазія on: лайфстайл Меган і Гаррі в київських умовах

«Молода вовчиця: Меган знову вразила бездоганним луком!», «Юний орел: герцог приміряв стильний аутфіт»… Медіа наввипередки нахвалюють герцогів Сассекських, і ми до них доєднуємося! Ці двоє мають відчуття стилю, що не похитнули б навіть… київські нарнійсько-зимові умови. Тим паче, що закупитися трендовими і теплезними (інакше за наших температур не можна) речами вони могли б у Calvin Klein, що в ТРЦ River Mall. А ще тому, що Київщина з її парками, островами і ринками нічим не поступається Британщині. Отже, розповідаємо, яким став би лайфстайл Меган і Гаррі, якби вони емігрували до нас!
Еміграція – не привід відмовлятися від морського чилу. Як кажуть лайфкоучі на своїх тренінгах, відпочинок потрібен кожному, особливо мультизадачним герцогам Сассекським.

Австралійські острови наші герої виміняли б на один, той, що зветься Трухановим. Хоча, судячи з температури повітря, його краще назвати вінтерфелівським. Добре це відчувши, наші герої сховають свої купальники з вікторіанськими брошками, капелюхи і легкі шалики.
Чил на Трухановому острові
1
Замість них Меган обере вовняну, рудого відтінку (як волосся її коханого) спідницю-плісе, світшот, нюдове пальто і високі чоботи (щоб не промочити ніжки, прогулюючись берегом). Гаррі – сорочку у клітинку, джинси оніксового (як оченята його коханої) відтінку, черевики з хутром і темно-синю парку (поки ніхто не бачить, можна порушувати «одяговий» протокол). А лоску лукам додадуть такі милі для парочки гавайські намиста, накинуті на верхній одяг.
Пани з Британщини точно ностальгічно зітхали б, стоячи на автобусній зупинці. Як інакше, коли на горизонті не видно лондонських автобусів? Жодних тобі глянцево-червоних красенів, що прибувають вчасно, немов звіряються з Біг-Беном. Замість них – хардкорні жовті бусики, які перетворюють намарафечених золотих рибок на чорноморських кільок. А поки дочекаєшся їх… Щоб не змерзнути, герцогиня загорнеться у вовняний светр, накине дуту куртку з хутряним капюшоном і взується в теплі чобіки. Герцог теж екіперується: він одягне щільні (кальсони точно не знадобляться) слім-джинси, вовняний джемпер, кросівки і яскраво-жовту парку.
Страждання на борщагівських зупинках
2
Ходити колами по Вінздорській садибі, з кожного куща якої стирчить камера спостереження, – так, так минають типові побачення герцогів. На Київщині все змінилося б! Меган і Гаррі, як усі місцеві парочки, оберуть для романтичної прогулянки парк Шевченка. Вони блукатимуть пожовклими стежками, кружлятимуть навколо переслохлих фонтанів (осінь-бо) і селфітимуться з Кобзарем і Класичною бабцею.

Та пам'ятаймо, що надворі осінь. Тому герцоги прихоплять із собою термоси з кавою і масні гарячі пончики з ВПШ. Ними вони побенкетують, сидячи на паркових лавках, та дикого холоду не відчують завдяки теплим аутфітам. Меган обере максіспідницю та дуту куртку з леопардовим принтом (хейтери, то вона на свій норов натякає), вовняний светр і ботфорти. Гаррі – базовий синій джемпер, сірі джинси, парку з капюшоном і лискучі шкіряні кросівки.
Посиденьки з пончиками у Шевченківському парку
3
На закупи до гіпермаркетів? Ні, наші герої вже наситилися пластмасовими перцями і морквою з лондонських бакалей. У Києві вони затарюватимуться виключно на Житньому ринку. Братимуть квашену капусту та огірки в тьоті Свєти, гранати «для чоловічої сили» в Сусани і Арега, трушний полтавський мед у дяді Толі та мішки картопельки з чорноземів українських у Дороньків.

Оскільки блукати між лавками зі смаколиками захочеться довго, Меган і Гаррі оберуть тоталвовняні луки! Герцогиня гулятиме в сукні зі спідницею-плісе, куртці-зефірці і в масивних хайкерах. Герцог – у джемпері, яскравій парці, базових джинсах та кросах.

Недільний шопінг на Житньому ринку
4