Cпецпроекти
Світ без гаджетів: що ти встигнеш, якщо відмовишся від смартфона
Тачскрін твого гаджета протерся до дір? Догортав свою стрічку у Фейсбуку до кінця? Саме час влаштувати собі діджитал-детокс! Позбавитися смартфонної ломки допоможе міцний партнер проєкту – Żubrówka. Спойлер: наприкінці на тебе чекають подарунки, які зроблять твій детокс «найс енд ізі»!

Калькулятор гаджето-залежності в годинах

1
2
3
4
5
6
7
8
>
2 години на день зазвичай відповідаю у Вайбері на бабусині листівки з блискітками, слухаю новий трек alyona alyona, чатюсь із друзями
14 годин
на тиждень
60 годин
в місяць
30 днів
на рік

За цей час ти міг би:

почати знімати власний блог та заробляти на рекламі
Як влаштувати трушний діджитал-детокс? Гайд
Отже, ти з друзями прийшов до бару. Крок перший – на початку вечора складіть усі гаджети в центрі стола. Домовтеся, що той, хто візьме телефон у руки, оплачує рахунок всієї компанії. Так, це жорстоко, але порушників треба карати!
Поговоріть на теми, не пов'язані із соцмережами та інтернет-інтригами. Позгадуйте, як збирали фішки з «покемонами» та мчали додому зі школи, щоб встигнути на нові серії Джекі Чана. Посмійтеся з історій універських часів – про похмілля та туси в гуртожитку. Поділіться інсайтами, що прийшли до вас з віком. Поговоріть про дівчат/хлопців, врешті-решт. Бажано справжніх, а не про колекцію Тіндер-метчів.
Якщо теми вичерпалися і розмови якось не клеяться, зіграйте в алкоігри. Це і весело, і без смартфона, і є привід випити.
«Я ніколи не…»
Стара, добра алкогра! Друзі по черзі називають те, чого, як їм здається, жоден із них ніколи не робив. Наприклад: «Я ніколи не слухав Олега Винника» або «Я ніколи не фотографувався ню». Ті учасники компанії, у яких це в житті було, мають випити чарку. Чим інтимніше зізнання – тим цікавіше.
«Знайди алкоголь»
На столі ставлять батарею з чарок. В одній – міцний напій, в усіх інших – вода. Друзі по черзі вибирають одну чарку та випивають її. Як тільки хтось знаходить чарку із алкоголем, всі чарки знову наповнюють і ретельно перемішують на столі.
«Один зайвий»
На стіл треба поставити чарки із алкоголем – на одну менше, ніж людей у вашій компанії. Усі ходять колом довкола стола, а коли хтось каже «стоп», усі мають схопити чарку і випити. Кому нічого не дісталося, той програв.
«Заборонені слова»
Складіть список стоп-слів. Якщо хтось випадково називає їх у розмові, мусить випити чарку. Для гри краще обрати Żubrówka, аби навіть той, хто програв, не засмутився.
А тепер конкурс, або Виграй інструменти для діджитал-детоксу
Щоб підтримати твій діджитал-детокс ми підготували круті подарунки для тебе та твоїх друзів від Zubrowka та супер-приз – похід до столичного бару. Та спочатку виконай прості, немов інтерфейс iPhone, умови:
01
02
03
Поділися на своїй сторінці в Facebook результатом калькулятора гаджето-залежності та тегни друзів , з яким хотів би провести діджитал-детокс.
Перевір, щоб твій пост був публічним, а сторінка відкритою – інакше ми його не побачимо.
04
Приправ свій пост хештегом #меніпотрібендіджиталдетокс
Чекай на результати розіграшу. Переможців оголошуємо щоп'ятниці. Фінальний розіграш супер-призу буде проведено серед всіх учасників. Переможця визначимо
13 січня 2020.
Офіційні правила тут.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: