Спецпроєкти
Світ без гаджетів: що ти встигнеш, якщо відмовишся від смартфона
Тачскрін твого гаджета протерся до дір? Догортав свою стрічку у Фейсбуку до кінця? Саме час влаштувати собі діджитал-детокс! Позбавитися смартфонної ломки допоможе міцний партнер проєкту – Żubrówka. Спойлер: наприкінці на тебе чекають подарунки, які зроблять твій детокс «найс енд ізі»!

Калькулятор гаджето-залежності в годинах

1
2
3
4
5
6
7
8
>
2 години на день зазвичай відповідаю у Вайбері на бабусині листівки з блискітками, слухаю новий трек alyona alyona, чатюсь із друзями
14 годин
на тиждень
60 годин
в місяць
30 днів
на рік

За цей час ти міг би:

почати знімати власний блог та заробляти на рекламі
Як влаштувати трушний діджитал-детокс? Гайд
Отже, ти з друзями прийшов до бару. Крок перший – на початку вечора складіть усі гаджети в центрі стола. Домовтеся, що той, хто візьме телефон у руки, оплачує рахунок всієї компанії. Так, це жорстоко, але порушників треба карати!
Поговоріть на теми, не пов'язані із соцмережами та інтернет-інтригами. Позгадуйте, як збирали фішки з «покемонами» та мчали додому зі школи, щоб встигнути на нові серії Джекі Чана. Посмійтеся з історій універських часів – про похмілля та туси в гуртожитку. Поділіться інсайтами, що прийшли до вас з віком. Поговоріть про дівчат/хлопців, врешті-решт. Бажано справжніх, а не про колекцію Тіндер-метчів.
Якщо теми вичерпалися і розмови якось не клеяться, зіграйте в алкоігри. Це і весело, і без смартфона, і є привід випити.
«Я ніколи не…»
Стара, добра алкогра! Друзі по черзі називають те, чого, як їм здається, жоден із них ніколи не робив. Наприклад: «Я ніколи не слухав Олега Винника» або «Я ніколи не фотографувався ню». Ті учасники компанії, у яких це в житті було, мають випити чарку. Чим інтимніше зізнання – тим цікавіше.
«Знайди алкоголь»
На столі ставлять батарею з чарок. В одній – міцний напій, в усіх інших – вода. Друзі по черзі вибирають одну чарку та випивають її. Як тільки хтось знаходить чарку із алкоголем, всі чарки знову наповнюють і ретельно перемішують на столі.
«Один зайвий»
На стіл треба поставити чарки із алкоголем – на одну менше, ніж людей у вашій компанії. Усі ходять колом довкола стола, а коли хтось каже «стоп», усі мають схопити чарку і випити. Кому нічого не дісталося, той програв.
«Заборонені слова»
Складіть список стоп-слів. Якщо хтось випадково називає їх у розмові, мусить випити чарку. Для гри краще обрати Żubrówka, аби навіть той, хто програв, не засмутився.
А тепер конкурс, або Виграй інструменти для діджитал-детоксу
Щоб підтримати твій діджитал-детокс ми підготували круті подарунки для тебе та твоїх друзів від Zubrowka та супер-приз – похід до столичного бару. Та спочатку виконай прості, немов інтерфейс iPhone, умови:
01
02
03
Поділися на своїй сторінці в Facebook результатом калькулятора гаджето-залежності та тегни друзів , з яким хотів би провести діджитал-детокс.
Перевір, щоб твій пост був публічним, а сторінка відкритою – інакше ми його не побачимо.
04
Приправ свій пост хештегом #меніпотрібендіджиталдетокс
Чекай на результати розіграшу. Переможців оголошуємо щоп'ятниці. Фінальний розіграш супер-призу буде проведено серед всіх учасників. Переможця визначимо
13 січня 2020.
Офіційні правила тут.
Переможці конкурсу
Ярослав Яровой
Vlad Vovk
Ольга Максимчук (Olga Maximchuk)
Полина Афанасьева (Polina Afanasieva)
Богдан Парфенюк (Bohdan Pafreniuk)
Serega Kozak
Ангелина Третяк
Aleksandra Pishokha
Olha Yankelevych
Илья Вареник
Julia Sakhno
Katerina Kantzedal
Артем Чехов
Михаил Матвиенко
Lesha Stychynskyi
Andrey Shvka
Виталий Подорванов
Nataliya Bednyuk
Михаил Матвиенко
Настя Канонская
Марина Свидунович
Mariana Ostapa
Лук'янчук Віталік
Irena Irena
Yarik Vysitskiy