Спецпроєкти

«Просто додай води»: сексолог Ольга Братко про те, чому інтимний гель потрібен всім


Найчастіше про секс нам говорити ніяково. На це повпливали дитячі травми – від «класних годин» та уроків біології, на яких вчителі розповідали про секс як щось соромне і не варте обговорення. Далі були порнофільми зі статевими органами ідеальних форм та неодмінними оргазмами, що нав’язало нам багацько комплексів.  А потім – реальний секс з партнером без діалогу, проте з неприємними відчуттями під час входження… Разом з Durex ® та експертом із сексології Ольгою Братко (Ольга на FB та в Instagram) ми вирішили розповісти, як уникнути цього найпопулярнішого сексфакапу, до чого тут нестача природної змазки і як цьому зарадити.  

Ольга Братко

сексолог, родинний секс-терапевт, займається секс-просвітою дітей та їхніх батьків.

 

Чому секс без змазки – не про задоволення?

Секс, насправді, для кожної людини означає своє: для когось це проникнення (пенетрація), а для когось – ласки (прелюдії), які не завжди закінчуються проникним сексом. Та секс – це однозначно про задоволення.

Звісно, секс не щоразу відбувається як у кіно: все красиво, ідеально, приємно і обидва/-і партнера/-ки отримують одночасний оргазм. Іноді коїтус псує відчуття сухості, дискомфорту та печіння під час і після. Основна причина – це нестача природної змазки.

Чому природної змазки бракує?

На зниження лібідо та зменшення кількості змазки впливають різні фактори: стреси, прийом препаратів, друга половина циклу, стан організму після пологів, зміна гормонального фону. Також це може бути банальна відсутність збудження через брак часу на прелюдії. Дівчат нерідко переслідують психологічні проблеми, певні блоки в голові, через які змазка теж може не виділятися. 

Ще одна причина сухості – довгий статевий акт. Зазвичай на секс до 7-10 хвилин вистачає і природної змазки (хоча іноді і бракує), а для довшого коїтусу може знадобитися додаткове зволоження.

Відсутність змазки впливає не лише на якість сексу, а й на здоров’я. Терпіти біль не потрібно. Сценарій «помазати слиною» не підходить: її зазвичай недостатньо, і це просто не гігієнічно через кількість мікробів у ній. Якщо природної змазки бракує, то інтимний гель у поміч.

Що таке інтимні гелі і якими вони бувають?

Інтимний гель використовується з метою зволоження. Найчастіше потрібен для збудження, орального та анального сексу, подовження сексу, мастурбації тощо.

Інтимні гелі бувають водні, силіконові та олійні

Водні ідеально підходять для мастурбації, сексіграшок, орального, анального та вагінального сексу. Вони не пошкоджують латекс (можна поєднувати з презервативами), максимально природні та зберігають чуттєвість. Гелі на водній основі швидше сохнуть, тож їх потрібно додавати в процесі, та при цьому вони нейтральні й гіпоалергенні.

Силіконові мають найбільш «довгограючий» ефект  не висихають довше за водні чи олійні. Доволі густі, тож додавати їх не потрібно. Проте цей вид інтимного гелю не варто використовувати із силіконом, тобто для деяких сексіграшок вони можуть не підійти, адже пошкодять їх.

Олійні інтимні гелі не можна використовувати з презервативами. Крім того, взагалі не раджу ними користуватися: олія – ідеальне середовище для розмноження бактерій. 

Підбиваючи підсумки: найкращим варіантом є інтимний гель на водній основі, як от Durex® Naturals. Це 100% натуральний продукт, який зволожує інтимні ділянки, роблячи секс максимально комфортним. Інтимний гель можна придбати в будь-якій аптеці за доступною ціною.

Використання інтимних гелів – здоровий підхід до свого тіла і сексу. Піклуйтеся про своє здоров’я, свій комфорт і комфорт партнера/-ки. 

Durex® Naturals100% натуральний інтимний гель 

  • Містить пребіотики для балансу мікрофлори піхви
  • Зволожує інтимні зони для комфортного і приємного сексу
  • Без ароматизаторів і барвників
  • Можна використовувати з латексними виробами і сексіграшками

Інтимний гель-змазка Durex® Naturals. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи №602-123-20-3/11742 від 20.04.2017.  Уповноважений представник: ТОВ «РЕККІТТ БЕНКІЗЕР УКРАЇНА», 04073, м. Київ, просп. Степана Бандери, 28-А, літ.Г, оф. 80. Тел.: +380 (44) 390 50 41. У випадку виникнення небажаних реакцій або питань щодо якості, звертайтеся за телефоном: 0 800 300 338 або електронною адресою: contact_ua@rb.com. Дзвінки зі стаціонарних телефонів по Україні безкоштовні. Вартість дзвінків із мобільних телефонів визначається згідно з тарифами мобільного оператора. Перед використанням уважно ознайомтеся з інформацією на упаковці. Не є медичним виробом.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги: