Спецпроєкти

Жінки, які надихають, та прикраси як символ підтримки одна одної

Фонд Олени Пінчук і Фундація Coca-Cola у 2017 році започаткували проєкт «Я Зможу!», який спрямований на посилення ролі жінок у суспільстві. Його головна мета – довести, що жінка в Україні може стати успішною у будь-якій сфері. До проєкту у ролі менторок доєдналися успішні та відомі жінки, історії яких надихають,стають прикладом для дівчат і спонукають до пошуку нових можливостей.
Одне з головних джерел підтримки та натхнення жінок— це інші жінки. Тому для посилення жіночої ролі у суспільстві, взаємопідтримки та сестринства жінок проєкт «Я зможу!» та ювелірний бренд GUZEMA Fine Jewelry створили спільну колекцію кольє «Inspiment_chain» та фотовиставку за участі менторок проєкту. Усі зібрані кошти з продажу кольє будуть спрямовані на розвиток та підтримку проєктів, створених жінками. До фотопроєкту долучилися:
Олена Пінчук, Валерія Гузема, Світлана Бевза, Олена Борисова, Слава Фролова, Алла Клименко, Яніна Соколова, Альона-Альона, Ярослава Гресь, Соня Забуга, Олена Кондратюк, Аліна Шатернікова, Валерія Бородіна, Олена Гудкова, Зоя Литвин, Уляна Пчолкіна.
«Рецепт успіху в кожного свій, але є те, що об'єднує всіх успішних людей: коли вони досягнули успіху, то мають бажання простягнути руку допомоги тим, хто тільки на початку свого шляху! І саме про це наш проєкт».
Олена Пінчук