Спецпроєкти

«Для дорослих фанів Воргола і Marvel»: дизайн-менеджер LEGO про запуск нової колекції


Гіки, фани мистецтва й маленькі дорослі, маємо для вас брейкін новину! LEGO Group запускає колекцію наборів LEGO® ART з 2D-елементами – можна буде зібрати картини із зображеннями The Beatles, Мерілін Монро й персонажами Marvel і Star Wars. А опісля цими артоб’єктами прикрасити свою оселю. Докладно (з інсайдами!) про нову колекцію – в нашому ексклюзивному інтерв’ю із творцем LEGO® ART, дизайн-менеджером Семюелем Лілторп Джонсоном. 

У багатьох людей LEGO асоціюється з інструментом для створення об’ємних споруд і локацій. Набори LEGO® ART – це дещо інша історія, чи не так? Якщо ми правильно розуміємо, їхній принцип роботи нагадує мозаїку: з безлічі елементів потрібно зібрати картину…

Упродовж десятиріч компанія LEGO Group відтворювала та відзначала світових зірок, місця та людей, якими захоплюються їхні фани. Ми бачили багато дорослих (і деяких знаменитостей також), що будують щось із кубиків LEGO задля релаксу або щоб врятуватися від стресу щоденного життя. LEGO® ART охоплює цей спосіб мислення!

Серія наборів LEGO® ART орієнтована як на тих дорослих, які вже знайомі зі всесвітом LEGO, так і на тих, хто, можливо, ніколи раніше не думав про придбання набору LEGO. Складання, засноване на концепції 2D, – це легкий спосіб збирати і розбирати власний витвір. З новим стилем складання та ще й із саундтреками можна максимально занурюватися у свої інтереси та захоплення. До кожного набору входить саундтрек та варіанти побудови альтернативних мозаїк.

Як довго ви працювали над ідеєю і чому обрали саме артвектор?

Ми витратили близько чотирьох місяців на розроблення нових наборів, що їх презентуємо сьогодні. Однак загалом ми досліджували 2D-артконцепцію приблизно понад рік. Ми проводимо безліч опитувань споживачів, щоб отримати зворотній зв’язок щодо змісту та тональности, безпосередньо перед тим як приступати до готового продукту, і тема попкультури отримала дуже позитивні відгуки в цих дослідженнях.

Яким інфлюенсерам і персонажам будуть присвячені нові набори? Чому саме їм?

Наразі це чотири нові набори, кожен з яких зосереджений на своїй пристрасті – фільмах, мистецтві та музиці. Ми тісно співпрацювали з нашими партнерами, щоб зрозуміти, які з їхніх знакових зображень, творів і персонажів захоплюватимуть як фанів кіно, музики та мистецтва, так і прихильників LEGO, та стануть тими, кого прихильники з гордістю розмістять на стінах своїх осель, завершивши складання. 

Ми обрали персонажів «Зоряних війн» та «Залізну людину» студії Marvel, оскільки вони добре відомі фанам LEGO Group. Однак, наприклад, для тих, хто дійсно захоплюється фільмами «Залізна людина», але, можливо, не був зацікавлений у придбанні продуктів типу «ігровий набір» – це абсолютно нова пропозиція.

Мистецтво для нас порівняно новий напрямок, тому ми витратили більше часу, вирішуючи, яке мистецтво або митець будуть найкращими для запуску LEGO® ART цього року. Трафаретний портрет Мерілін Монро від Енді Воргола дійсно прекрасно відповідає кольоровій палітрі LEGO та взаємозамінности кольорів у межах одного дизайну. І нарешті, наше зосередження на музиці й далі зростає, тому ми вирішили адаптувати відомі портрети Джона, Пола, Джорджа та Рінґо в унікальні артоб’єкти, які сподобаються фанам «Бітлз».

Який функціонал у готових картин? Чи можуть картини в зібраному вигляді стати елементом декору домівки? 

Ці набори створені, щоб дати творчим дорослим новий спосіб перетворити свої інтереси та захоплення у мистецтво. Набори пропонують новий творчий досвід, який допоможе дорослим розслабитися та «підзарядитися». Власноруч склавши з лего 2D-портрет одного з улюблених зірок попкультури, вони з гордістю зможуть прикрасити ним свою оселю, офіс або інше місце.

Портрет Мерілін Монро від Енді Воргола – це набір 4 в 1, який дає можливість скласти один із чотирьох варіантів дизайну. Тільки уявіть собі, що у вас є набір із чотирьох портретів, і ви зможете їх розташувати як галерею. Приголомшливо!

«Бітлз» – так само: обирай свого улюбленця з «Легендарної четвірки» або розбери його та спробуй скласти портрет когось іншого.

«Залізна людина» від Marvel Studio – це набір 3 в 1. Виберіть легендарну броню, в якій Тоні Старк бився з Таносом, або потужний костюм Hulkbuster, або чому б не повернутися до початку історії з обладунками Марка III?! Як додатковий бонус – придбавши всі три окремі набори, можна скласти унікальну мозаїку із зображенням Залізної людини у його знаковій відбивній позі.

Герої-Сітхи Зоряних війн від LEGO досліджують легендарні історії про Дарта Мола, Кайло Рена та позачасового Темного лорда Сітхів – Дарта Вейдера! Бонуса до цього набору: придбавши всі три окремі набори, можна створити унікальну мозаїку із зображенням самого лорда Вейдера – володаря світлового меча!

Ви можете скласти лише один портрет, але всі деталі конкретного набору включені для створення будь-якого зображення. У кожному наборі є дев’ять брендованих нових «полотен» основної панелі, які ви можете використовувати для створення мозаїки, а також усі елементи, необхідні для створення обраного зображення, рамка для портретів, побудована з кубиків LEGO, та два елементи кріплення, щоб легко повісити картину на стіну (все, що вам потрібно придбати додатково та не входить до набору, – це шуруп у стіну).

Складайте свої витвори, насолоджуйтеся саундтреком, милуйтеся своєю роботою! Адже все готово, щоб прикрасити вашу оселю!

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram