Спецпроєкти

Проєкт Ukraine WOW отримав світову премію SABRE Awards EMEA 2020


Проєкт Ukraine WOW для «Укрзалізниці» переміг у номінації «Державні агенції та інституції» у межах світової премії SABRE Awards EMEA 2020.

Премія щороку відзначає видатні світові проєкти у сфері комунікацій. Цьогорічна церемонія нагородження відбулася 30 червня в Лондоні.

Інтерактивна виставка Ukraine WOW, що її підготував Gres Todorchuk для Укрзалізниці, стала найвідвідуванішою за всю історію незалежної України. Понад 335 тисяч людей відвідали виставку, а охоплення авдиторії проєкту сягнуло позначки 100 мільйонів контактів.

bit.ua на Ukraine WOW
Ярослава Гресь
керівниця проєкту Ukraine WOW
Ми пишаємося результатами Ukraine WOW, адже згідно з опитуванням понад трьох тисяч відвідувачів, яке ми проводили на локації, 68,7% дізналися про Україну більше, ніж на уроках історії, 84,6% вирішили більше подорожувати країною і 64,6% змінили на краще своє ставлення до Укрзалізниці.

Також Гресь додала, що проєкт спочатку мав бути виставкою до Дня залізничника, та врешті-решт став чимось значно більшим.

На жаль, із введенням карантину проєкт довелося закрити. Зараз розглядають можливість відновлення виставки.

Команда bit.ua встигла побувати на виставці та наробити світлин на згадку. Ділимося кількома з вами та радимо відвідати виставку, якщо вона знову відкриється (ми на це дуже сподіваємося).

01/3
#bit.ua
Читайте нас у
Telegram