Спецпроєкти
«Сфотографуй мене біля Ейфелевої вежі», «Ой, а ми ж поїдемо подивитися на Колізей?» – ми часто мріємо побачити в інших країнах та містах саме певні локації.

Разом із ЖК Chicago Central House фантазуємо, які місця нашої столиці обрали б для життя, прогулянок та натхнення світові знаменитості. І так, цей вибір не завжди передбачуваний!

Біллі Айліш
та Pinchuk Art Centre

Left
Right
Найвідоміший зумер планети, Біллі точно б оцінила Pinchuk Art Centre – не тільки через свою зацікавленість сучасним мистецтвом. Юна зірка доволі інтровертна людина, тож вона б почувалася як риба у воді у приміщенні, де немає штовханини і ніхто не зазіхає на твою зону комфорту. А після виставки б зазирнула на шостий поверх – до затишної кав'ярні випити чашечку капучино на рослинному молоці.

Ілон Маск
та ЖК Chicago Central House

Left
Right
Маск за футуристичність, інноваційність, мобільність та зручність. Тож він би точно порадив обрати ЖК Chicago Central House на перетині Жилянської та Антоновича. Усе необхідне для комфортного життя під рукою (і це не метафора), до центру міста можна дістатися майже зі швидкістю SpaceX, а поєднання краси та функціональности просто ідеальне.

А ще Ілон точно вподобав би футуристичний (як і його винаходи) скляний куб в Chicago Central House. Арт-об'єкт натхненний естетикою скляної споруди, що прикрашає штаб-квартиру Apple Store. І що цікаво: куб Chicago Central House вищий від свого нью-йоркського куба-брата на 5 метрів!

Всередині цього футуристичного арт-об'єкта знаходиться медіа-скульптура з динамічним екраном. На ньому відображаються дані про погоду, трафік й навіть розклад авіарейсів.


Каньє Вест
та БЦ «Торонто»

Left
Right
Без п'яти хвилин президент США (або ні) – людина релігійна. Тож у Києві реперу одразу варто показувати костел святого Миколая (Велика Васильківська, 75) – неоготична споруда кінця 19-го – початку 20-го століття змусить його на якийсь час втратити дар мови. А після фотосесії для інсти біля БЦ «Торонто», який зовсім поруч із костелом, Вест всерйоз замислиться про відмову від політичних амбіцій та переїзду до української столиці.

Девід Лінч
та Будинок із химерами

Left
Right
Геній, кавоман та містифікатор Лінч уже бував у Києві: знайти змонтований ролик, де він роздивляється Будинок із химерами під саундтрек з Twin Peaks, – те, що потрібно терміново зробити сьогодні ввечері. Тепер чекаємо на повторний візит.

Столиці точно є чим здивувати і надихнути Лінча – б'ємося об заклад, що він би зацінив Татарку з її пагорбами та неквапливим настроєм. А за чашкою до біса смачної кави та шматочком вишневого пирога у Києві режисер напевне запланував би зняти тут свій новий фільм. Або, чим дідько не жартує, четвертий сезон Twin Peaks – може, хоч у ньому нам розкриють усі загадки (хоча кого ми обманюємо, їх стане тільки більше).

Бенксі
та галерея Дукат

Left
Right
Якби вуличний художник, який приховує своє справжнє обличчя, вирішив прикрасити якийсь київський підземний перехід графіті, столичний мер навряд би влаштовував розбірки. Та думаємо, що малюванням Бенксі не обмежився б – він точно захотів би прогулятися Старим Києвом та зазирнути в місця, просякнуті творчою атмосферою. Наприклад, галерею Дукат (Володимирська, 5), де можна побачити як сучасне українське мистецтво, так і роботи, датовані минулим століттям, митець напевне не оминув би увагою.


Підготовлено за підтримки