Спецпроєкти

Магія ранку:

короткий гайд як отримати заряд позитиву на цілий день

Для того щоб день був максимально приємний та ще й корисний, необхідно правильно його почати. Неважливо, встаєш ти разом зі співом перших птахів чи коли всі будильники в будинку вже давно затихли. Магія пробудження – це маленькі ритуали, які дають тобі наснаги на добу вперед.

bit.ua разом із Nutella Morning Club® склали невеличкий гайд, за допомогою якого ти дізнаєшся більше про ранок, який дійсно можна назвати «магічним». Взагалі-то в клубі на Instagram-сторінці Nutella® щодня з'являються нові лайфхаки (і на них варто підписатися) про те, як зробити ранок гідним твоєї посмішки: там і повсякденні ранкові ритуали, щоб урізноманітнити перші години пробудження, і корисні рецепти сніданків, які наповнюють енергією.
Перед сніданком візьми блокнот, ручку і почни протягом 5-15 хвилин писати на папері все, що спаде тобі на думку. Не виправляй, не корегуй. Дай думкам вільно розтікатися на папері – так ти звільниш своє несвідоме і, хтозна, до яких висновків та інсайтів зможеш дійти за деякий час, користуючись цією технікою.
Поради, які зарядять на успіх зранку
Фрірайтинг
Поки ти ходиш туди-сюди, збираючись на роботу або займаючись іншими невідкладними справами, дай собі 15 хвилин на зміну темпу. Візьми книгу, яку давно плануєш прочитати, і за ранковим чаєм читай щодня по 15 хвилин як ритуал. Не зчуєшся, як станеш досвідченим буквоїдом.


Книга
Після пробудження сядь або ляж зручніше і помедитуй під музику або в тиші. Не зривайся знову в сон, а зосередься саме на медитації. І вже за місяць жоден затор чи злий касир не виведуть тебе з рівноваги.
Ранкова медитація
Перед виходом з дому підготуй собі круасан або сендвіч з горіховою пастою. Наприклад, змасти першу скибочку тосту Nutella®, наріж яблуко та грушу тонкими слайсами і поклади на вже підготовлену скибочку. Візьми іншу скибочку, також намасти поживною пастою та покриши туди подріблений волоський горіх. Об'єднай ці дві частини у ситний сендвіч та візьми його із собою на ранкову прогулянку.

Сніданок просто неба
Обери місцину на вулиці, яка буде тобі до вподоби: сквер, парк, гойдалка у сусідньому дворі. Візьми каву з дому або в закладі неподалік від дому і поснідай просто неба. Подивися на людей, які поспішають на роботу, і порадій, що в тебе є час на невеличкий пікнік перед невідкладними справами.
Це може зайняти лише п'ять хвилин. Увімкни фітнес-урок, покрути хула-хуп, зроби планку, потягнися або ж на повну гучність постав улюблений бадьорий трек і потанцюй. Це додасть сил і стане корисним ранковим ритуалом.
Танець або
ранкова зарядка
Можна підсмажити вафлі на грилі, змастити Nutella® із додаванням сезонних фруктів або ж поєднати печиво «Амаретто» з Nutella® і консервованими персиками (наша особиста рекомендація). Якщо вболіваєш за білки на початку дня, є варіант із яєчнею, овочевим салатом і десертом під каву. Адже виходити на вулицю, особливо осінньою порою, потрібно із солодким присмаком на вустах – так приємніше.


Смачнючий сніданок
Ну, як, ти вже знаєш, який ритуал додаси до свого ранкового списку? Якщо для визначення потрібен ще деякий час, можеш скористатися нашим генератором корисних ідей – він точно допоможе. Потрібно просто зробити «тиць» на панелі змінних порад.

Генератор корисних ідей

Поділитись

Кожен ранок – це завжди унікальна історія. Комусь потрібно зосередитись перед відповідальним днем, комусь навпаки – починати кожну ранкову історію, мов невеличку вечірку. А тепер настав час дізнатися, хто ти цього ранку?
Тепер, коли ти знаєш все про ранкові традиції, настав час розповісти тобі про конкурс від Nutella® із класними призами.
Долучайся до Nutella Morning Club і святкуй кожний ранок!
Для того щоб взяти участь у конкурсі потрібно:
  Бути підписаним або підписатися на офіційну сторінку @nutella_ukraine;

  Зробити репост акційного посту у своїх Stories з відміткою сторінки @nutella_ukraine;

  Поділитися у коментарях під акційним постом, який сніданок із чотирьох запропонованих подобається найбільше.
  Конкурс триває з 18 по 27 вересня. Уже 28 вересня буде обрано 15 переможців, на яких чекатимуть суперкруті ранкові призи. Впевнені, що серед переможців маєш бути саме ти, тож вперед! Час не чекає.
  Офіційні правила конкурсу дивись за посиланням в профилі @nutella_ukraine.
  Акція проводиться з 18 вересня 2020 року по 27 вересня 2020 року в мережі Інтернет на офіційній сторінці Nutella® Ukraine в Instagram.