Cпецпроекти
Історії жінок, які зазнали стріт-харасменту. Перший український фотопроєкт «Небезмежність»
Опитування Ipsos 2019 року, яке проводили у восьми країнах, показало – 78% з 15 500 опитаних жінок заявляють, що принаймні одного разу зазнали переслідування. Лише 25% сказали, що хтось втрутився допомогти.
Цього місяця в Україні вперше запускають дослідження сексуальних домагань на вулицях та в публічних місцях.

Сексуальні домагання - це пропозиції сексуального характеру, неприємні і небажані дотики, обмацування, жарти і натяки, пов'язані із сексуальністю жінки. Такі дії завдають суттєвої психологічної і, можливо, фізичної шкоди.

Організатори дослідження UNFPA Україна обіцяють показати перші результати вже в листопаді. Тоді ж відбудеться презентація фотопроєкту «Небезмежність», що пройде у рамках інформаційної кампанії «Розірви коло».

Проєкт покликаний нагадати, що у кожної людини є особисті кордони, небажане порушення яких посягає на гідність та завдає психологічної шкоди. «Небезмежність» розповість історії жінок, які зіткнулися із сексуальними домаганнями на вулицях свого міста, у кафе, спортзалі, транспорті та інших публічних місцях.
Основна мета проєкту – розповісти, як діяти, якщо людина стає свідком/-ю чи постраждалою від домагань.
UNFPA Україна прийматиме історії жінок віком від 16 років, які пережили досвід сексуальних домагань у публічних місцях.

Далі з усіх робіт оберуть 25 героїнь, які візьмуть участь у фотопроєкті. Історії зніматимуть і записуватимуть протягом жовтня, а сам проєкт презентують вже наприкінці листопада цього року.
Поділись з нами своєю історією, щоб взяти участь у проєкті
Чи бажаєте ви взяти участь в фотозйомці?
Чи згодні ви на використання історії у рамках проєкту зі зміною імені і без розголошення персональних даних?
Відправлючи цю форму ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних
Партнери проєкту:
L'Oréal Україна
ТЦ GLOBUS
Фотограф проєкту: Валентин Кузан, за підтримки The Gate Agency.
Фонд ООН у галузі народонаселення. Він є провідною агенцією ООН, що зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров'я та розбудови потенціалу молоді. Спільно з партнерами UNFPA працює у 150 країнах та територіях світу. Представництво в Україні працює з 1997 року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: