Спецпроєкти

чому бактерії корисні для шлунку

Пробіотиками називають живі мікроорганізми, які при достатньому споживанні позитивно впливають на здоров'я людини. Сьогодні ці мікроорганізми – це «новий чорний», адже вони полюбилися багатьом прихильникам здорового способу життя. Разом з Activia ми вирішили розказати про їхню користь для організму.
Наша система травлення інколи буває доволі примхлива. На її роботу впливає багато різних чинників: від харчування до шкідливих звичок та прийому медичних препаратів.
Для покращення травлення важливо:
добре пережовувати страви;
не пропускати сніданки;
їсти не пізніше, ніж за 2-3 години до сну.
Науковець Ілля Мечников ще понад століття тому стверджував, що молочнокислі бактерії позитивно впливають на здоров'я людини, ба більше – навіть сприяють довголіттю.
Молочнокислі бактерії містяться в мікробіоті людей та тварин, квашених та кисломолочних продуктах.
Сьогодні властивості молочнокислих бактерій всебічно досліджуються і на основі них розробляються ефективні пробіотичні препарати та продукти функціонального харчування.

За підрахунками вчених, в організмі людини живе майже 100 трильйонів мікроорганізмів, що належать до близько 2000 видів, більшість з яких корисні. Вони складають нашу мікробіоту.
Мікробіота протистоїть патогенам, тобто шкідливим мікроорганізмам, допомагає травленню та засвоєнню поживних речовин, а також підтримує бар'єрну функцію кишківника.

При вживанні пробіотиків функціонування мікробіоти покращується. Нині з'являється все більше наукових доказів, які говорять, що пробіотики допомагають лікувати та навіть запобігати деяким хворобам.

Такі дані є достатньою передумовою для того, щоб сьогодні продукти з пробіотиками стали новим трендом серед прихильників здорового способу життя і не тільки. А щоденний ритуал їх споживання матиме довготривалий та позитивний вплив на весь організм людини.
Пробіотик-шот алое та матча
Пробіотик-шот низьколактозний
Пробіотик-шот імбир та мед
грам йогурту
пробіотиків ActiRegularis
пробіотиків для підтримки здоров'я
Найпопулярнішими пробіотичними мікроорганізмами є бактерії родів Lactibacіllus, Bifidobacterium та сахароміцети Saccharomyces boulardii. Пробіотики Actiregularis належать до роду Bifidobacterium.
Імбир
Квашена капуста
Йогурт та кефір
Алое
Матча
Зелені маслини
Мед
Activia випустила лінійку пробіотик-шотів з натуральними інгредієнтами, що сприяють травленню та підтримують здоров'я у формі: імбир-мед, алое-матча та білий низьколактозний.
Більш того, бактерії здатні синтезувати чимало гормоноподібних речовин, так, більша частина серотоніну, «гормону щастя», надходить у кров саме з кишківника.

Пробіотики нормалізують мікробіоту кишечника, сприяють нормальному циклу обміну речовин, а також сприяють здоровому і комфортному процесу травлення
видів мікроорганізмів живе у кишківнику
складає маса бактерій, що живуть в нашому тілі
складає площа нашої травної системи
Збалансована робота шлунково-кишкового тракту залежить від багатьох чинників. Для того, щоб запобігти захворюванням та покращити процес травлення, важливо вживати продукти, які містять пробіотики.

В свою чергу, Activia у новій лінійці пробіотик-шотів пропонує розпочати щоденний ритуал турботи про своє здоров'я завдяки впливу 7 мільярдів пробіотиків Actiregularis в одному шоті та зробити процес травлення комфортним, легким та здоровим. Смак та користь на кожний день.