Спецпроєкти
Пошук себе, життя в моменті чи постійне відкриття нового: чого прагне твоя підсвідомість?
Хто я? У чому моє покликання? Наскільки я щасливий/-а? Ми постійно ставимо собі подібні екзистенційні запитання. Це частина самопошуку. Щоб прийняти себе та відчути приналежність до чогось більшого, нам потрібно усвідомити, хто ми.

Щодня в цьому допомагає проєкт uzahvati – імерсивний театр, який занурює глядача в унікальний емоційний досвід, дозволяє поглянути вглиб себе, відчути себе й спостерігачем/-кою, й учасником/-цею вистави. На відміну від традиційної вистави, про яку говорять «я це бачив/-ла», імерсивний театр дарує досвід «це сталося зі мною». Вистава націлена на співучасть глядача/-ки в сюжеті, де головною стає проблема ідентичності.

Разом із uzahvati та їхнім дружнім партнером Mastercard ми створили тест, який дозволить підібрати надзвичайний досвід відповідно до твого внутрішнього запиту, допоможе краще пізнати себе та знайти відповіді на запитання підсвідомості.
Прислів'я «Сім разів відмір й один відріж» точно описує твою особистість – спокійну та розважливу. Ти не з тих, хто йде за течією. Ти маєш унікальний шлях і намагаєшся його знайти. Життя завжди дає нам вибір, і свій ти робиш зважено, обдумавши всі за та проти. У цьому тобі допомагає діалог із внутрішнім «Я».

Та правильні відповіді можна дістати тільки поставивши правильні запитання. У цьому тобі допоможе вистава MONO. Це імерсивний досвід для одного в супермаркеті, націлений на переосмислення свого життя. Тут ти можеш блукати серед полиць, роздумуючи про «корисне» та «бажане», вибирати яскраву упаковку чи продукт без реклами, зважено обміркувати чи піддатися на миттєвий порив. А разом із тим визначитись: хто ти, навіщо тут, для чого живеш, сам/-а керуєш своїм життям або пливеш за течією.


ПОДІЛИТИСЯ РЕЗУЛЬТАТОМ
Ти – допитлива людина, якій цікаве все нове та незвичне. Зірватися з місця та поїхати в неочікувану подорож, гуляти всю ніч містом, спробувати дивний десерт із чорнилами каракатиці, вивчати людей та їхні емоції – світ навколо такий привабливий, то чому ж його не дослідити.


Імерсивна вистава Remote Kyiv – просто створена для тебе! Найкращий спосіб поглянути на звичні речі з неочікуваного ракурсу, відчути, чим дихає місто та його жителі. Вона була створена німецько-швейцарською командою Rimini Protokoll і вже відбулась у 50 містах світу: Берліні, Нью-Йорку, Парижі, Мілані, Лондоні.

Під час дійства ти візьмеш участь у флешмобі, танцюватимеш, сміятимешся, сумуватимеш, здобудеш із незнайомцями унікальний досвід, який буде зрозумілий тільки тобі. Ти сам станеш і актором/-кою, і глядачем/-кою. А наприкінці на тебе чекає приємна зустріч із містом із висоти пташиного польоту.


ПОДІЛИТИСЯ РЕЗУЛЬТАТОМ
Ти дуже організована людина, і це дає тобі можливість тримати в полі зору все необхідне для комфортного життя: роботу, побут, вечірки, друзів, сон. Та як у бурхливому потоці подій не втратити час на життя, бо ж воно таке швидкоплинне – ось що тебе справді хвилює. Ти не хочеш думати, що використовуєш свої цінні хвилини на дрібниці, не хочеш думати про минуле чи уявляти майбутнє. Хочеш жити тут і зараз.

Імерсивна вистава The Time допоможе тобі перезапустити час та почати жити в моменті. Театр, де замість сцени – вулиці, а замість акторів – випадкові перехожі. Тут жодних смартфонів, термінових справ, дзвінків, є тільки ти та конкретний момент. А як результат – занурення у власні переживання та почуття.
ПОДІЛИТИСЯ РЕЗУЛЬТАТОМ