Спецпроєкти
Тест
Яка ти мова програмування?
Скоро дедлайн. Ти намагаєшся протестувати технологію, знайти помилку в чужому коді або розпланувати дії команди в Scrum. Ще замовник не може чітко висловити свої побажання. Кіт негодований, серіал висить непереглянутим, а кава вже скоро закінчиться. Знайомо?

Вітаємо, ти айтішник. Твоя робота і корисна, і складна. Про її важливість говорять політики. Тобі заздрять ті, хто нічогісінько не тямлять в усіх цих символах на екрані, які називаються мовою програмування.

А уявімо, якби мови програмування були людьми — якою мовою був би ти?

До Дня програміста разом із міжнародною платіжною платформою Payoneer, яка створює універсальні можливості для всіх, ми зробили тест, який дозволить тобі дізнатися відповідь на це запитання.
Ти отримав повідомлення із завданням від директора в робочому чаті. Який символ надішлеш у відповідь замість «ок»?
8
Одного дня ти вирішив створити стартап із продажу фастфуду на Марсі. Ідея зацікавила багатьох інвесторів. Як будеш проводити з ними фінансові операції?
11
Вітаємо!
Ти – мова програмування Python
Якби мінімалізм придумала конкретна людина, це був би ти. Нічого зайвого на робочому місці й у житті. А що це тут валяється? Уже не валяється. Коли ти в офісі, усі зібрані, говорять по суті й миють посуд і за собою, і за тобою. Навіть шефа ти навчив зайвий раз не турбувати тебе та звертатися лише на «Ви».
Поділитися
Вітаємо!
Ти – мова програмування Java
Продираючи очі зранку, ти повільно починаєш входити в буденний ритм життя. Де я? Хто я? Чи справді американці були на Місяці? Тільки відповівши на ці запитання, ти продовжуєш рухатися далі. Ти намагаєшся не роботи зайвих кроків і нікуди не поспішати. Ти вже сотні мільйонів років на цій планеті, тому метушня — ні до чого.
Поділитися
Вітаємо!
Ти – мова програмування JavaScript
Тебе називають ходячою бібліотекою — як мінімум ти сам. Ти постійно поглинаєш інформацію — і не важливо, чи це новий твіт мами Маска чи чек з Маку. Швидкості твоєї роботи позаздрив би… та загалом будь-хто. Твій мозок генерує креатив без перерв та вихідних. Інколи він дещо лякає своєю божевільністю, але цим же і викликає захоплення.
Поділитися
Вітаємо!
Ти – мова програмування C
Ти — рок-зірка у світі IT. Тебе впізнають на вулиці, а кур'єри Глово беруть в тебе автографи. Твій характер важкувато назвати простим, але чи є щось просте у цьому світі? Ти — перфекціоніст з великої букви "П", і не дай Боже ми б поставили зайву кому у цьому реченні — ти б вирахував нашу редакцію по айпі за 3 секунди.
Поділитися
створено спільно з