Спецпроєкти

Девайси для чемпіонів: Як грати та перемагати


Компанія Logitech продовжує створювати надійні та багатофункціональні сучасні пристрої для професійних геймерів і тих, хто мріє ними стати.

Використання мишок, клавіатури та гарнітури від Logitech у поєднанні з досвідом гравців дозволяє команді NAVI не перший рік перемагати в міжнародних турнірах.

Чим користуються переможці?

Українська команда Natus Vincere продовжує перемагати на міжнародних турнірах. Це має значення не тільки для фанатів NAVI, але й для вітчизняного кіберспорту в цілому.

Не тільки навички дозволили гравцям з NAVI досягнути успіху, але й правильні комп’ютерні пристрої. Кіберспортсмени користуються професійною лінійкою Pro від компанії Logitech G, яка відома в усьому світі і не перший рік надає спонсорську допомогу командам. Продукція компанії змогла сподобатися геймерами, оскільки під час її створення проводилися консультації з професійними гравцями, які знають, що потрібно для влучної гри.

В лінійці Pro, компанія Logitech G змогла поєднати сучасні технології та неперевершений дизайн. Багатофункціональні та надійні комп’ютерні миші, клавіатури та гарнітури дозволяють вести активну гру, не переживаючи про те, що один з девайсів перестане працювати. Під час їх створення були враховані і середовища, де їх будуть застосувати.А саме з великою кількістю джерел електромагнітного випромінювання.

Давайте детально розглянемо, якими гаджетами від Logitech серії Pro користується команда NAVI. Perfecto, Boombl4, B1t, s1mple та  electronik всі використовують миші Pro X Superlight, а деякі з них – клавіатури  Logitech G Pro X.

Мишки Logitech G PRO

Вони дозволяють отримати максимальну швидкість та точність, які необхідні для перемоги в турнірі. Датчик HERO 25K створений для найкращого відгуку миші при встановленні будь-якого рівня чутливості. Її швидкість становить більше 10 м/с.

Крім того, кнопки натискаються м’яко та без додаткових зусиль. Їхня робота стала більш злагодженою завдяки пружинним механізмам. Чітке та своєчасне спрацьовування натискань є надзвичайно важливим для змагань.

Дизайн мишок був запозичений з моделей Logitech G100 и G100s. Це класична строгість ліній та надійна конфігурація. 

За допомогою застосунку G HUB  можливо налаштувати всі кнопки для виконання ігрових команд. Крім того, профілі пам’яті дозволяють зберегти інформацію безпосередньо в пристрої.

Версія мишки Superlight на якій грає вся команда Navi важить менше 63 грамів та забезпечує мінімальне тертя при ковзанні по поверхні. 

Водночас безпровідна версія PRO Wireless з інноваційною технологією наскрізного бездротового зв’язку забезпечує надійне підключення з частотою опитування в 1 мс і дозволяє забути про затримки при передачі даних, проблеми з підключенням та електроживленням.

Клавіатури Logitech G Pro X

Клавіатура Logitech G PRO X, на якій грають Perfecto, Boombl4, B1t має компактний виразний дизайн завдяки підсвічуванню LIGHTSYNC RGB. Вона дозволяє отримати максимальну точність, швидкість та продуктивність. Це можливо завдяки механічним перемикачам, які перевірені на відповідність суворим вимогам до чутливості, довговічності та точності.

Також гравець може налаштувати до 12 клавіш. Назначити їм кольори (до 16,8 млн) та анімації.

Logitech представила цю клавіатуру у трьох різних версіях з перемикачами GX Blue (активований), GX Red (лінійний) та GX Brown (тактильний). Кіберспортсмен зможе вибрати найкращу з них для активної і зручної гри.  

Клавіатура Logitech G915 на якій грає Simple, окрім зазначених переваг Logitech G PRO X має неймовірной тонкий стильний корпус – справжній витвір дизайнерського мистецтва. Водночас вона не поступається за функціональністю та характеристика своїм колегам і з легкістю може витримати велику кількість ігрових сеансів.

Вона також використовує бездротову технологію LIGHTSPEED, яка забезпечує частоту відгуку 1 мс. Наявність USB-порта дозволяє її заряджати під час гри.

Гарнітури G PRO X Headset та G PRO X Wireless LIGHTSPEED

Дуже важливо не тільки швидко бігати та влучно стріляти, набагато важливіше слухати своїх тіммейтів. Для цього потрібна гарнітура з гарним звуком. Найкращим вибором стане G Pro X Headset

Технології Blue VO!CE та об’ємного звучання DTS Headphone:X 2.0 дозволять розібрати слова гравців по команді на фоні гучних вистрілів та вибухів. Значно покращує звук і зовнішня звукова карта USB, яка здійснює бездоганну цифрову обробку сигналів.

Ви можете як запрограмувати і зберегти на карту власні USB налаштування, так і завантажити аудіопрофілі еквалайзера улюблених кіберспортсменів за допомогою ігрового програмного забезпечення G HUB.

Гарнітура G PRO X Wireless LIGHTSPEED надає змогу гравцям спілкуватися на дистанції 15 м до 20 годин з 50% гучності.

Під’єднання є дуже надійним завдяки використанню частоти 2.4 ГГц, а тому ні оточуюче середовище, ні суперники не будуть вам заважати у спілкуванні

Завдяки взаємодії з професійними гравцями Logitech продовжує вдосконалювати свою продукцію для геймерів. Саме вона допомагає професійним гравцям отримувати перемоги на турнірах.

PLAY TO WIN!

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram