Спецпроєкти
про що малеча мріє у свято?
Магія Нового року дитячими вустами:
Новорічна пора – час здійснення мрій, дива та радощів. У кожному з нас живе маленький хлопчик, який все ще мріє отримати машинку на пульті керування, чи дівчинка, переповнена бажанням навчитися грати на піаніно. Та з часом ми забуваємо про свої мрії.

Маленькі мрійники – що вони бажають знайти під ялинкою? Разом із Nutella® ми запитали їх про найбажаніші новорічні подарунки.
8 років, 3 клас
Зима – улюблена пора року Стефанії. Подарунки, сніг, катання на плюшці – дівчинка чекає свята цілий рік. Дід Мороз уже дарував їй сукні, солодощі та навіть іграшкового поні.
Що мріє отримати цьогоріч?

Мрію про величезний будиночок для ляльок, щоб зростом, як я, і з меблями, як справжній будинок. І ще дуже хочу попросити собаку-робота.
Про подарунок Діда Мороза, який здивував найбільше

Розмальовка у вигляді будиночка. Я не знала, що такі бувають.
2 роки і 7 місяців
Маленька Олександра ще не до кінця розуміє свято Нового року, але воно їй однозначно подобається. Особливо те, що вона отримує багато подарунків.
Про улюблену іграшку

Мені подобаються симпл-димпл та ляльки.

Про те, хто такий Дід Мороз та який вигляд він має

Дід Мороз – це той, хто дарує подарунки в новорічну ніч. У нього довга біла борода. За нею видно тільки ніс та очі. Мама – помічниця Діда Мороза. Вона передає йому що я хочу отримати і допомагає покласти подарунок під ялинку.
Що мріє отримати цьогоріч?

Рожеву ляльку Пінк.

Про новорічні традиції в родині
(На цьому питанні дівчинка почала співати пісеньку, яку сама вигадала, тож ми запитали в мами).

У нас дуже велика родина: бабусі, дідусі, діти, онуки – загалом 10 людей, і ми всі живемо в різних містах та країнах. Намагаємося на Новий рік збиратися всі вдома в Черкасах, усі одне одному готують подарунки та о 00:00 ми обмінюємося ними під ялинкою. Це завжди дуже зворушливо.
6 років
Лев обожнює новорічні свята та подарунки, купу подарунків. Його улюблений гостинець від Діда Мороза – приставка, а улюблені ігри – «Людина-павук», GTA 5 та «Людина-павук Майлз Моралес».
Про те, хто такий Дід Мороз та який вигляд він має

Це дід, якого звуть Мороз. У нього є червона шуба, білі вуса та біле волосся.

Що мріє отримати цьогоріч?

Мільярд доларів і щоб Яша (молодший брат) подорослішав. Хоча ні, нехай не дорослішає, я люблю його повні щоки.
Про новорічні традиції в родині

Зустрічаємо Новий рік близьким сімейним колом. Іноді приїжджають дідусь та бабуся, але це буває досить рідко.

У новорічні свята я люблю їсти солодке і батьки готують мені десерти з горіховою пастою Nutella®.
Але що б не поклав Дід Мороз під ялинку, і діти, і дорослі цінують домашній затишок та турботу близьких, бо Любов – найцінніший подарунок. Створюйте з любов'ю особливе для найдорожчих разом із Nutella®. Атмосфера свята сховалася на сайті Nutella®: новорічні рецепти, ідеї для подарунків своїми руками та привітання для близьких із Nutella®. Висловіть свої почуття і розробіть оригінальну етикетку для баночки Nutella® та надрукуйте її вдома, поділіться нею як GIF-анімацією або перетворіть на новорічну листівку.
Але що б не поклав Дід Мороз під ялинку, і діти, і дорослі цінують домашній затишок та турботу близьких, бо
Любов – найцінніший подарунок.
Створюйте з любов'ю особливе для найдорожчих разом із Nutella®. Атмосфера свята сховалася
на сайті Nutella®: новорічні рецепти, ідеї для подарунків своїми руками та привітання для близьких із Nutella®. Висловіть свої почуття і розробіть оригінальну етикетку для баночки Nutella® та надрукуйте її вдома, поділіться нею як GIF-анімацією або перетворіть на новорічну листівку.
Час і тобі згадати, як це – бути дитиною.
Бери участь в інтерактиві та знаходь ідею новорічного подарунка.
Натисни на кнопку аби дізнатися передбачення

подiлитись в FACEBOOK