Спецпроєкти

Як не боятися змін і рухатися тільки вперед? Відповіді – в інтерв’ю з Міллою Йовович про особисту філософію та партнерство з Johnnie Walker


Мілла Йовович — всесвітньо відома актриса українського походження, супермодель, модельєр, співачка та громадський діяч, яка була на обкладинках понад сотні журналів. Мілла знялась у багатьох кінострічках, таких як «П’ятий елемент» (1997), «Посланець: історія» Жанна д’Арк (1999), Resident Evil (2002), Ультрафіолет (2006) та інших. В основному в фільмах Мілли її героїні — це сильні жінки, що впевнено рухаються до своїх цілей, досягають неможливого незважаючи ні на що. Та й чому дивуватися, адже сама акторка втілює в собі ідею невпинного руху вперед понад усе. Приклад Мілли надихає рухатися вперед, не обмежувати себе, вірити у власні сили й не намагатися комусь щось доводити, адже в цьому немає потреби.

Саме тому Мілла була запрошена брендом шотландського віскі №1 у світі Johnnie Walker стати амбасадоркою бренду. В межах кампанії THE WALKERS Йовович знялася в ролику, режисером якого став Пол У. С. Андерсон.

У кінематографічному відео на повну розкривається цілеспрямований та яскравий характер акторки, що ідеально підкреслює енергію бренду. Johnnie Walker Black Label виконує роль талісману голлівудської зірки, що допомагає їй йти вперед і бути впевненою у своїх силах.

В основі ролика – особиста історія Мілли. Акторка мала можливість розповісти, що відбувалося в неї в житті та як їй вдалося здійснити свої мрії.

Що про особисту філософію, знімання ролику та колаборацію з брендом розповідає сама Йовович?

Про те, що мотивує не зупинятися

«Мені близька основна ідея кампанії “Менше слів, більше кроків”. Мені подобається розширення меж. Дія чи крок – те, що призводить до змін, надихає та мотивує людей, адже судять саме за справами:

У мене теж є проблеми, але, як і Джонні, я обираю продовжувати йти вперед. Я розумію, що коли вчиняю так, до мене долучаються люди, які так само як і я прагнуть продовжувати рухатися – і разом ми стаємо сильнішими. Я продовжую рухатися попри все!»

Про те, як Мілла справляється з невдачами

«Кожен час від часу переживає негаразди. Але життя навчило мене, що часто наполегливість має вирішальне значення для руху вперед. Я щаслива, що маю можливість розвиватися та ділитися своєю історією з іншими людьми. Ви можете взяти паузу та подумати, але потім все одно потрібно рухатися далі, щоб стати кращим». 

Про сумісну роботу над відео The Walkers із чоловіком

Ролик для кампанії знімав чоловік Мілли, режисер Пол У. С. Андерсон. За словами акторки, вони є відмінною командою.

«Пол точно знав, як поєднати мій характер зі стильною та ексклюзивною енергією бренду Johnnie Walker. Занурення у світ Джонні Вокера та створення чогось культового виявилося веселим процесом», – додає Йовович.

Що треба робити на шляху змін і як не боятися здійснити свою мрію?

За словами Мілли, рушієм змін є не просто слова. Акторка наголошує, що зміни відбуваються завдяки людям, які прагнуть до того, що вірять, попри сумніви та страхи.

«Нам, людям зі Східної Європи, доводити нічого. Нехай за нас кажуть наші дії», – наголошує Йовович.

«Діяти не завжди легко, – додає вона. – Але треба триматися разом і йти вперед, святкувати перемоги та робити наступний крок. Я захоплююся мужністю та силою кожної людини, яка прагне зробити свій внесок у спільне благо. Не чекайте дозволу чи запрошення робити те, що правильно; вкладайте все, що маєте, у те, що робите. Менше слів, більше кроків».

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram