Спецпроєкти

Зручний, стильний, портативний: як Samsung The Freestyle поєднує у собі функції портативного екрана, колонки і Smart TV


Почнемо із зовнішнього вигляду, оскільки він вражає стильністю, лаконічністю й здатністю вписатися за потреби в інтер’єр оселі.  Новий портативний екран The Freestyle від Samsung білий, матовий, легкий, його зручно тримати в руках, коли налаштовуєш. І до всього він справді портативний – займає мінімум місця в сумці, якщо взяти його з собою. Водночас девайс вміщує функціонал Smart TV та портативної колонки.

Зображення. Кожен, хто хоч раз дивився кіно на екрані, знає, що це особлива атмосфера. Але часто саме ця атмосфера стає в пріоритеті перед якістю зображення. The Freestyle – той випадок, коли якість зображення діагоналлю до 100 дюймів на топовому рівні. Відео та зображення у Full HD якості та режим динамічного збільшення розширення задовольнять навіть найвибагливіших до якості.

Крута функція портативного екрану – автоматичне вирівнювання картинки та корекція трапецеїдальних викривлень. Не треба витрачати час на пошук правильного місця для встановлення гаджету. Та й проєкціювати зображення можна на будь-яку поверхню (не треба заморочуватись і шукати рівну). Зручно, що кут нахилу девайсу можна регулювати до 180°– віднайти ідеальний ракурс просто, так само як і змінити проєкцію, наприклад, з однієї стіни на іншу, або на стелю.

Навіть якщо вдома, в гостях чи на природі немає білої стіни – для The Freestyle це не проблема. Він дозволяє оптимізувати проєкцію з урахуванням кольору стіни для покращення умов перегляду.

Також The Freestyle автоматично фокусує зображення – це займає всього кілька секунд. Тож наше завдання просто насолоджуватися контентом.

Тепер про звук. Варто передусім сказати, що портативний екран The Freestyle може працювати і як портативна колонка. Якість звуку у ньому теж виняткова – він об’ємний та чіткий завдяки потужному вбудованому динаміку забезпечує звук на 360˚. Абсолютне відчуття занурення й можливість чути якісний звук в усіх частинах кімнати.

Круто, що девайс універсальний – можна дивитись і слухати будь-який контент: увімкнути улюблений ютуб-канал, відтворювати свій плейлист, завантажити фільм чи переглядати новенький серіал на Netflix.

Особливо зручно, що портативний екран можна використовувати будь-де: можна взяти його із собою у похід і все, що потрібно для перегляду, приміром, фільму – доступ до інтернету на телефоні і добре заряджений екран. Або ж взяти гаджет у гості до друзів і разом дивитись онлайн-трансляцію матчу чи шоу.

Ще одна фішка Samsung The Freestyle – режим Ambient. Працює для перегляду фото чи заставок у фоновому режимі. Також можна обрати неонову підсвітку, улюблену фотографію – і в такий спосіб за допомогою The Freestyle по-особливому оформити кімнату й створити потрібну атмосферу затишку чи, навпаки, вечірки.

До речі, щодо заряду – підключається The Freestyle до зовнішнього акумулятора за допомогою кабелю USB-C, що передбачений у комплекті. Портативний екран сумісний із зовнішніми акумуляторами зі стандартом USB-PD, потужністю 50 Вт та вихідною напругою 20 В і вище.

Новинка у продажу з 3 жовтня. Більше деталей на samsung.com/ua, а також в магазинах офіційних партнерів Samsung.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram