Спецпроєкти

Селфі за допомогою жестів, потужна батарея, можливість самостійного ремонту та лінійка дизайнерських аксесуарів: новий смартфон HMD


Human Mobile Devices (HMD) презентує новинку – перший оригінальний смартфон HMD Pulse Pro. Аби відзначити старт продажів, бренд об’єднався із дизайнеркою Лондонського тижня моди Шинейд Горі, створивши лімітовану колекцію аксесуарів «Phonecore». 

*Human Mobile Devices – це фінська компанія, яка з 2016 року виробляє телефони Nokia, та наразі запустила виробництво девайсів під власним брендом (HMD). Місія компанії – полегшити життя людей та вплинути на вирішення їхніх щоденних проблем за допомогою технологічних інновацій.

Смартфон HMD Pulse Pro

Гаджет представлений у трьох кольорах – крижаному зеленому, сутінково-пурпуровому та космічно-чорному. Операційна система телефону на базі чистого Android™ 14.

Головні фічі: 

  • унікальна селфі-камера на 50МП
  • потужна батарея – 59 годин автономної роботи 
  • опція самостійного ремонту
  • оновлення ОС – 2 роки 
  • оновлення систем безпеки – 3 роки. 

Коли кожне селфі – топ!  

Смартфон дарує новий досвід створення селфі за допомогою 50МП селфі-камери та дозволяє керувати нею без селфі-палиці, а за рахунок селфі-жестів.

Щоб запустити нову функцію навігації за допомогою жестів, достатньо відкрити камеру у режимі «фото», обернути камеру для селфі-зйомки та зробити рухом руки салют двома пальцями, показати серденько обома руками або пальцями, показати «клас» великим пальцем догори. Коли камера вловить жест – увімкнеться таймер. Один, два, три – готово!  

– Режим hands-free за допомогою сердечка двома пальцями або двома руками ідеально підійде для групових селфі. Експериментуйте і кайфуйте!

– Жодних розмитих нічних селфі. Режим «AI Суперпортрет» зробить навіть найтемніші селфі чіткими, як вдень. 

– Безперервна автозйомка надасть можливість зафіксувати купу важливих моментів. 

– Ефект уповільнення селфі камери передасть на фото всі особливості та деталі. 

Також телефон автоматично оптимізує тон шкіри за допомогою інструменту для ретушування. 

До 60 годин без підзарядки 

HMD Pulse Pro забезпечує до 59 годин роботи на одному заряді акумулятора. 

Ремонтопридатність

Тріснув екран або деформувався зарядний порт? HMD Pulse Pro легко пофіксити самостійно вдома  за допомогою набору IFixIT і замінних елементів.  

Принципи sustainability 

Бренд дотримується  принципів сталого розвитку та ресайклінгу на всіх етапах:  від збірки смартфонів до пакування. 

Колекція аксесуарів 

Лімітована колекція аксесуарів від HMD та Шинейд Горі підкреслює витонченість та інноваційність смартфона, поєднує моду та технології. На створення колаборації дизайнерку надихнув  один із перших оригінальних смартфонів HMD Pulse Pro у крижаному зеленому кольорі. 

01/2

Наразі серед молоді панує Normcore — це новий тренд, що полягає у виборі простого одягу, який не має особливих акцентів та деталей. Він транслює естетику простоти без фокусу на модні тенденції та формуванні свого унікального стилю. 

Тому лінійка Phonecore покликана стати саме уособленням стилю. Адже зараз смартфон – це не лише практичний елемент життя, а елемент прояву власного стилю та смаку. 

Колекція «Phonecore» також є символом важливості смартфонів у повсякденному житті людей. Дослідження HMD показало, що 54% представників покоління 2000-х бачать у своїх смартфонах дещо більше, ніж просто функціональний пристрій, називаючи їх ще й предметом моди 

«Колекція “Phonecore” чудово демонструє поєднання технологій та моди. Кожен аксесуар може похизуватися відчуттям космічного майбутнього 70-х років, з відголосками арт-деко та сучасними технологіями в основі. Для мене очевидно, що перетин моди і технологій призведе до нових інновацій в індустрії, а аксесуари, які можна носити, стануть трендом», – розповіла Горі. 

Pulse Pro є частиною нової колекції HMD, до якої також входять HMD  Pulse+ та HMD Pulse. 

Ціна гаджета: від 6999,00 грн.
Придбати новинку можна за посиланням на сайті

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram