Спецпроєкти
Iсторія 1

Повернення з Карпат

Наша компанія поверталася з Карпат. У Тернополі на нас чекала пересадка на експрес, який відправляється рано вранці. Вже після опівночі ми були на вокзалі і втомлені, але веселі планували відсвяткувати мій день народження. У нас було чотири велосипеди, шість рюкзаків, два намети, згорнуті куртки і відмінний настрій, але ми знали, що неодмінно відзначимо моє 25-річчя парочкою коктейлів.

Залишивши дівчат охороняти наш табір, який ми розбили біля вокзалу, з хлопцями відправились на пошуки коньяку або віскі, а краще і того, й іншого. Було дуже тепло, хоч це все відбувалося вночі. Пошуки тривали півгодини – виявилося, що в місті діє заборона на нічну торгівлю алкоголем. Виходило, що вечірка наша зривається. Коротше, повернулися ми ні з чим.

До нашого поїзда було чотири години, і ми вирішили прогулятися центром Тернополя, хоча кожен з нас, що гріха таїти, був засмучений тим, що ми не можемо приступити до гулянки прямо зараз. Наші речі ми здали сонному працівнику камери схову, навіть велосипеди залишили там. З усього різноманіття безалкогольних напоїв вибрали «Кока-Колу» і рушили в бік набережної. І ні на хвилину не пошкодували!

Щоб день народження став схожий на свято, ми купили в нічному супермаркеті не пластикові стакани, а справжні скляні келихи. Ну знаєте, які продають разом з шампанським. Буквально п'ятнадцять хвилин – і ми на набережній. У Тернополі в центрі міста величезне озеро, а вночі таке відчуття, що ти на морі. Біля води встановлена арка, під якою фотографуються молодята, і ми зробили там кілька смішних фоток з келихами «Кока-Коли» в руках. Потім потрапили на пляж і скупалися. Чотири години пролетіли непомітно – це була найкраща прогулянка. Втомлені, але захоплені, ми почапали на вокзал. Навіть без алкоголю провели час просто відмінно!

Уже перед відправленням випили ще по келиху «Кока-Коли». До речі, самі келихи залишилися у кожного в якості прекрасних сувенірів на згадку про наші пригоди та мій день народження. Не тільки вони, звичайно, але й фото, на яких ми веселимося вночі в незнайомому місті.