Cпецпроекты

Масштабний фестиваль арт-перфомансу знову відбудеться у Львові


0 312 34
З 28 серпня по 3 вересня відбудуться "Дні Мистецтва Перфоманс у Львові", які щороку демонструють перфомативні практики митців з різних країн світу. Цього року масштабний фестиваль відсвяткує своє 10-річчя.

Організаторами форуму є Інститут актуального мистецтва і Мистецьке об’єднання «Дзиґа».

Цього року у фестивалі традиційно візьмуть участь українські, польські, британські та ізраїльські перфомери. Вперше в Україні покажуть свої перфоманси митці з Японії, Таїланду і Норвегії. Як завжди, переглянути перфоманси можна буде безкоштовно.

Окрім презентацій робіт, у рамках фестивалю відбудуться зустрічі з митцями, лекції, відеопокази, майстер-класи та «Школа перфомансу», яка є винятковою можливістю для українських митців навчатися мистецтву перфомансу в авторитетних майстрів з-за кордону.

Щороку у «Школі» навчається понад 50 учнів, які після завершення курсу мають можливість презентувати свої ідеї в рамках фестивалю. Реєстрація на «Школу перфомансу» розпочнеться 10 серпня (стежте за новинами на сайті www.dzyga.com).

За словами організаторів, фестиваль має на меті окреслити нову генерацію українських перфомерів.

Кураторами арт-форуму є Влодко Кауфман (Україна), Тамар Рабан (Ізраїль), Януш Балдиґа і Вальдемар Татарчук (Польща). Арт-директор «Днів Мистецтва Перфоманс у Львові» — Ліда Савченко-Дуда (Україна).

Нагадаємо, «Дні Мистецтва Перфоманс у Львові» — це єдиний фестиваль арт-перфомансу в Україні, який щороку демонструє перфомативні практики і є простором спілкування перфомерів різних культур, поколінь і шкіл. «Дні Мистецтва Перфоманс» започатковано у 2008 році.

Фото: artsticulation.canalblog.com

Наш Telegram
Подписывайтесь на нас в Facebook

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: