Спецпроєкти

Де я: презентація “Книги-мандріки.Україна”


Де знаходиться український музей Чупакабри, в якому місті жив улюблений пацієнт Фройда та коли почали видавати першу українську еротичну газету – ці та ще 1197 непересічних фактів про неньку містить «Книга-мандрівка. Україна».

Разом з Павло Коробчук ми відвідали презентацію книжки та розпитали засновниць проекту Юлію Курову й Iрину Батуревич, як створювався альманах найдивовижніших місць і відкриттів в Україні.

Формат книги особливий – не довідник і не підручник. Це карта-розповідь, на якій зазначені найцікавіші історико-географічні та статистичні факти про країну в авторських ілюстраціях. До її створення залучили експертів з різних галузей, а також підготували унікальні карти українських міст і областей .

Якими місцями доповнили б книгу Женя Галич, вокаліст гурту «O.Torvald» та представник України на конкурсі «Євробачення-2017», та Дмитро Комаров, ведучий шоу «Світ навиворіт», і які перші враження від книги у Валерія Харчишина, лідера гурту «Друга ріка», Тараса Тополі, фронтмена гурту «Антитіла»,  та актора Остапа Ступки – дивіться в новому випуску шоу #Де_я

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь