Спецпроєкти

Тест: хто ти зі світу пошти


Як запевняє давня народна мудрість з пацанських пабліків Вконтактє: “Ми починаємо цінити тільки тоді, коли втрачаємо”. Так можна говорити і про кумедні шоу дитинства, і морозиво у вафельному стаканчику. Але є ще дещо, чого ми позбавились, втім, лише після цього почали цінувати. Це звичайні листи, які нам приносив листоноша.

Із розвитком технологій ми дивувались, що тепер можна дзвонити близьким на інший край Землі, бачити їх на екрані і не підганяти співбесідника: “Розповідай швидше, бо я по міжміському дзвоню”. Але з часом високі технології стали чимось буденним, і ми не задумуючись переписуємось в 14 чатах і кидаємо 50 друзям свої фотки в месенджерах.

А от звичайним листам, які років 10 тому вважали пережитком минулого, почали радіти. Це те, з чим ми не стикаємось щодня, те, що викликає у нас емоції, те, чого не вистачає. Саме тому ми радимо написати сьогодні листа близькій людині і приємно її здивувати. А щоб не заблукати і чітко скоординувати свої дії, треба пройти тест, який ми створили спільно з Укрпоштою, щоб було зрозуміло, хто ти зі світу пошти. Тим паче сьогодні весь світ святкує День пошти.

 

Фото на головній: pradagroup.com

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь