Спецпроєкти

33 роки тиші: виставка ARTEFACT, присвячена річниці Чорнобильської трагедії


Вибух на атомній станції поділив життя маленького українського містечка на “до” та “після”. Ми все ще відчуваємо наслідки того, що відбулося, навіть через 33 роки. До чорнобильської зони проводяться екскурсії, але досі мало хто ризикує там оселитися через залишки радіації. Зона лишається мовчазним та лякаючим місцем.


До річниці чорнобильської катастрофи в музеї “Чорнобиль” працюватиме медіа-виставка проекту Artefact. Перенестися в минуле та на мить перетворитися на свідка подій 1986 року допоможуть інтерактивні інсталяції, лазерні проекції, 3D-маппінг та моушн-дизайн. Музей також надасть унікальний матеріал – фото- та відеодокументи.

Валерій Коршунов, автор проекту Артефакт, говорить про велику кількість фейкових новин та статей про події 1986 року. Він відзначає, що метою проекту було простування чуток і показ правди, а також “реставрування” подій за допомогою документальних матеріалів. Виставка допоможе зрозуміти, як сталася катастрофа та чи можливим є її повторення сьогодні (та як цього уникнути).

Арт-виставка ARTEFACT: CHERNOBYL 33
провулок Хорива, 1
26 квітня з 10.00 до 18.00
вхід вільний

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь