Спецпроєкти

7 хвилин, що змінюють усе. Короткометражка WONDERWALL про чорнобильську трагедію та найважливіші відповіді


Рівно 33 роки тому у невеликому українському містечку пролунав вибух, що змінив життя мільйонів людей на “до” та “після”. Чорнобиль і досі лишається фактично мертвою зоною, а світ ще не оговтався від його наслідків. Саме цій гіркій темі, про яку потрібно пам’ятати, присвячена спільна робота Олександра Денисенка та гурту СКАЙ – WONDERWALL.

WONDERWALL – це історія тривалістю 7 хвилин. У ці 420 секунд вмістилась історія двох людей, одного великого кохання та не менш великої втрати. Над щастям двох нависає мовчазна територія відчуження, вони губляться серед пост-апокаліптичного світу, де зовсім поруч ходить смерть. Але навіть у розпачі можна знайти відповіді на питання, що не дають заснути. І головний герой відшуковує їх – через біль, сльози та горе. І найважливіша відповідь – це, звісно, те саме головне слово.

У світі WONDERWALL вже здобув популярність і визнання. Короткометражка-кліп взяла участь у конкурсних програмах 35-ти світових фестивалів (США, Канада, Великобританія, Австралія, Португалія, Франція, Ізраїль, Німеччина, Австрія та ін.) та отримала 13 нагород, серед яких: “Найкращий фільм Фестивалю”, “Накраще музичне відео”, “Найкращий короткометражний фільм”, “Найкраща операторська робота”, “Найкраща акторська майстерність” та “Найкраща режисура”.

Але важливішими від усіх нагород лишаються історія, пам’ять та відгук у серцях людей.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь