Спецпроєкти

50 років тому американці вперше висадились на Місяць. Послухайте ювілейний подкаст ВВС на цю тему


ВВС випускає цілу серію подкастів, яка присвячена 50-річчю прибуття “Аполлону-11” на Місяць. У “13 хвилин до Місяця” розказується про останній етап спуску на поверхню супутника Землі. Також у подкастах йде мова про підготовку до польоту – місяці й роки, які були присвячені майбутньому триумфу людства.

Заради “13 хвилин до Місяца” представники ВВС чотири тижні подорожували Сполученими Штатами Америки, відшукуючи людей, пов’язаних з посадкою “Аполлона-11”. У подкастах є інтерв’ю з пілотом місячного модуля “Аполлон-16” Чарлі Дьюком, пілотом командного модуля “Аполлон-7” Уолтером Каннінгемом, першим пілотом, що облетів місяць на “Аполлоні-8” Джимом Ловеллом. Також одним з перших інтерв’ю стала розмова з Майклом Коллінзом, що пілотував командний модуль на орбіті Місяця в тому самому 1969 році.

Але астронавти – далеко не всі люди, які причетні до висадки на Місяць. Проект Apollo об’єднав біля 400 тисяч людей – робочих, вчених, техніків, інженерів та інших. Усі вони працювали заради того, щоб кілька астронавтів ступили на поверхню земного супутника.

Перший епізод “13 хвилин до Місяця” став доступним для скачування вже сьогодні. Інші випуски виходитимуть щопонеділка. У річницю висадки “Аполлона-11” вийде заключна серія. Подкасти можна завантажити з ВВС та інших провідних платформ з усього світу.

Джерело фото та відео: NASA

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь