Спецпроєкти

Краще від бельгійського шоколаду: українська прем’єра альбому Fever від Balthazar


Бельгійський гурт Balthazar чотири роки змусив чекати фанатів на новий альбом. Нареші на початку цього року музиканти представили Fever – свою четверту за рахунком платівку.

Fever – це альбом, що з’явився після довгого мовчання. З 2015 Йінте BalthazarДепре і Маартен Девольдере займалися іншими проектами – J. Bernardt та Warhaus (що в Україні, до речі, також виступали). Досвід участі в різних проектах допоміг віднайти формулу ідеальної музики. З цієї формули і створений цьогорічний січневий Fever.

Альбом вийшов коктейльним – водночас легким і терпким, із приємним післясмаком. Та сама млосна музика, під яку тіло так легко вкривається мурашками. Ефект від Fever був розривним – пластинка посідала перші місця у бельгійських чартах, а фанати розмели квитки на концерти в Західній Європі буквально за кілька днів.

На черзі в Balthazar ще одна європейська країна. 17 вересня гурт виступить у столиці України. Місце зустрічі з українськими фанами – клуб BEL’ETAGE. Крім нового альбому, Balthazar порадують прихильників старими улюбленими піснями. Готуйтеся до напливу теплих почуттів – атмосфера обіцяє бути неймовірною.

Квитки вже є у продажу, їх можна придбати на concert.ua.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь