Спецпроєкти

«Мистецький арсенал» на один день покаже картину Малевича


Малевич назавжди увійшов до історії мистецтва, а деякі з його витворів стали меметичними: майже всі чули від когось: “Ой, я тобі сам/а такий чорний квадрат намалюю”. Насправді з особистістю художника, як і з його картинами, все не так просто, і “Чорний квадрат” лишається однією з найвідоміших та найзагадковіших картин світу. Якщо не вдаватися в довгі пояснення – фішка не у легкості відтворення зображення, а в задумці Малевича та сприйнятті іншими його роботи.

Але, крім “Чорного квадрата”, в Малевича є й інші картини. На одну з них запрошує подивитися “Мистецький арсенал”. 18 травня з 11:00 до 18:00 організатори збираються показати відвідувачам картину “Супрематична композиція 1”. Полотно можна подивитися лише один день, і вхід буде вільним, тому не варто впускати цієї можливості. Беріть друзів, розглядайте картину та дискутуйте про імпресіонізм та супрематизм (а чому б ні).

До речі, в колекціях українських музеїв є лише два витвори Малевича – “Супрематична композиція 1” з колекції Мистецького арсеналу та “Супрематизм 65” у Пархомівському художньому музеї ім. П. Ф. Луньова на Харківщині.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь