Cпецпроекты

«Мистецький арсенал» на один день покаже картину Малевича


0 743 1

Малевич назавжди увійшов до історії мистецтва, а деякі з його витворів стали меметичними: майже всі чули від когось: «Ой, я тобі сам/а такий чорний квадрат намалюю». Насправді з особистістю художника, як і з його картинами, все не так просто, і «Чорний квадрат» лишається однією з найвідоміших та найзагадковіших картин світу. Якщо не вдаватися в довгі пояснення — фішка не у легкості відтворення зображення, а в задумці Малевича та сприйнятті іншими його роботи.

Але, крім «Чорного квадрата», в Малевича є й інші картини. На одну з них запрошує подивитися «Мистецький арсенал». 18 травня з 11:00 до 18:00 організатори збираються показати відвідувачам картину «Супрематична композиція 1». Полотно можна подивитися лише один день, і вхід буде вільним, тому не варто впускати цієї можливості. Беріть друзів, розглядайте картину та дискутуйте про імпресіонізм та супрематизм (а чому б ні).

До речі, в колекціях українських музеїв є лише два витвори Малевича — «Супрематична композиція 1» з колекції Мистецького арсеналу та «Супрематизм 65» у Пархомівському художньому музеї ім. П. Ф. Луньова на Харківщині.

Наш YouTube-канал
Подписывайтесь на нас в Facebook

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: