Спецпроєкти

Виграй навчання у кращій кіношколі світу за коротке відео про своє місто


З 2 травня по 10 червня триватиме конкурс “Місто з характером” для тих, хто хоче показати красу своєї маленької батьківщини широкій аудиторії. Хто може взяти участь, що треба робити і так далі – розказуємо нижче.

Мета конкурсу

«Кожне місто має свій особливий характер, — говорить представниця організаторів конкурсу IDS Borjomi International Оксана Панкіна. – Тому конкурс має одразу дві
соціальні задачі: по-перше — дати українцям можливість побачити унікальність та неповторність, самобутність своїх улюблених  міст без стереотипів та шаблонів. По-друге – віднайти талановитих молодих людей, які починають свій шлях у режисурі та кіно, і показати їхнє вміння всій Україні, адже найкращі ролики будуть продемонстровані широкій аудиторії».

Хто може взяти участь

І молоді режисери (або ті, хто серйозно планує займатися кінозйомками), і ті, хто раніше камеру в руках не тримав. Для першої категорії учасників – професійна частина конкурсу, для другої – аматорська. Щоб долучитися до конкурсу, потрібно зареєструватися.

Що потрібно зробити

Зняти ролик про своє місто тривалістю від 1 до 3 хвилин. Важливо – це не має бути просто екскурсійне відео. Потрібно розкрити характер свого міста, вловити його особливості і показати їх іншим. Переможців обиратиме професійне журі.

Склад журі

Продюсер Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич, генеральний директор Arthouse Traffic Денис Іванов, кінорежисер та сценарист, куратор режисерського курсу Ukrainian Film School Тарас Ткаченко, генеральний продюсер Family Production Анастасія Буковська та відома польська режисерка фільму «Гарет Джонс», прем’єра якого відбудеться у листопаді 2019 року, Агнєшка Голланд, лауреат «Золотого глобусу» та багатократна номінантка премій «Оскар», BAFTA, «Гойя» й інших престижних кінонагород.

Призи

Переможець професійного конкурсу отримує місяць навчання в одній з найвідоміших кіношкіл світу – New York Film Academy (Париж), Metfilm Shcool (Берлін) або Film Academy (Прага). Три переможці любительського конкурсу – сертифікати на придбання техніки (1 місце — 25 000 грн, 2 місце — 15 000 грн, 3 місце — 10 000 грн).

Коли оголосять результати

Шорт-лист – 14 червня, а прізвища переможців – 21 червня 2019 року.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь