Спецпроєкти

Більше мільйона фанатів вимагають перезняти 8 сезон “Гри престолів”


Сьогодні 8 сезон “Гри престолів” офіційно завершиться. Сезон був одним з найочікуваніших, але, судячи з усього, сподівань фанатів не виправдав. Невдоволення зростало з кожною серією: дратували мільйон подій, технічні ляпи, відсутність першоджерела – книг автора серії Джорджа Мартіна, – та ще багато чого. Прихильники “Гри престолів” вирішили не просто писати невдоволені коментарі, а стали діяти рішуче.

На сайті Change.org є петиція з вимогою перезняти останній сезон одного з найпопулярніших сучасних серіалів. Наразі вона вже набрала більше мільйону підписів і на цьому не зупиняється: до вимог приєднуються нові користувачі.

У тексті петиції йдеться про обурення некомпетентністю сценаристів сезону, Девіда Беніоффа та Дена Вайса, які не мали першоджерела. “Це шоу заслуговує осмисленого фіналу. Виправдайте мої очікування та зробіть це, НВО!” – вказано в петиції.

Якщо ви також невдоволені сезоном, можете долучитися до інших користувачів і також підписати петицію. Але краще насолоджуйтесь життям і проходьте тест Как ты умрешь в “Игре Престолов” – він точно не розчарує.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь