Спецпроєкти

Sculpture Camp – можливість створити парк сучасної української культури


Вже цього літа українські скульптори матимуть змогу залучитися до створення нового сучасного парка, взявши участь у воркшопі Sculpture Camp. Усі деталі – нижче.

Коли і де

14-21 червня 2019 року в Edem Resort Medical & Spa.

Мета

Розробити ескізи скульптур українських художників і втілити їх в життя в парку сучасної української скульптури.

Хто може взяти участь

Художники не молодше 18 років, які працюють зі скульптурою, просторовими інсталяціями та міськими об’єктами. Профільна освіта та досвід роботи в публічному просторі – лише плюс. Після опенкола журі відбере до 10 митців, що і стануть учасниками воркшопу. Зареєструватися для участі можна тут.

Склад журі

Кураторка Йоркширського скульптурного парку Хелен Люсі Фебі, український практикуючий скульптор Назар Білик, завідувачка науково-дослідного відділу мистецтва ХХ – початку ХХІ століття в Національному художньому музеї України Оксана Баршинова та візіонерка комплексу Edem Resort Ольга Філатова.

Детальніше про воркшоп та парк української скульптури

Sculpture Camp – це поєднання теорії та практики, можливість отримати знання про публічне мистецтво від провідних українських та західних фахівців. Кураторка проекту Катя Тейлор наголошує, що у воркшопі може взяти участь кожен, а відбір найкращих буде максимально об’єктивним і професійним. Крім того, всі учасники отримують досвід, спілкуючись з колегами та отримуючі поради від експертів.

Засновник Edem Resort Ігор Кривецький називає воркшоп першим кроком до відкриття скульптурного парка у 2020 році. Ідеолог проекту зазначає: парк має відображати різноманітність і масштаб сучасної української культури, тому створюватимуть його найталановитіші.

Майбутній парк знаходитиметься біля Edem Resort у Львівській області.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь