Спецпроєкти

Яніна Соколова – про свою боротьбу з раком, любов та проект “Я, Ніна#ВартоЖити”


7 місяців тому Яніна Соколова дізналася, що в неї рак. Про це сама телеведуча розповіла на своїй сторінці у Facebook.

Журналістка також прикріпила своє фото.

“Ні, це не монтаж. Саме так я виглядаю зараз”, – написала вона.

Соколова відверто розповіла, що їй довелося пережити за останні півроку.

За цей час я пережила 30 променевих терапій і 4 курси хіміотерапіі, як наслідок, я втратила волосся, брови, вії, у мені мінус пару органів, але величезна любов у серці.

Яніна подякувала всім, хто допомагав їй і підтримував всіма силами. І, звісно, привернула увагу до проблеми онкохворих в Україні.

За статистикою в Україні 1 мільйон хворих на рак. Я повторю ще раз: 1 мільйон! Тобто приблизно кожен 42 в Україні хворіє на цю жахливу бацилу. Для середньостатистичного українця лиса людина з ознаками ослабленого організму – живий труп. Зіпсований матеріал. Сміття, яке не варто прибирати, бо все одно згниє. Рак не обирає. Він нищить всіх. Незалежно від того, слюсар ти чи відома телеведуча. Суспільство йому допомагає нищити. Я все це пережила на собі.

Соколова додала, що наступну частину свого життя хоче присвятити допомозі людям, страждаючим від раку. Тому вона разом з Валерієм Харчишиним та Валерією Ходос запускає проект “Я, Ніна”, щоб підтримувати онкохворих та їхні родини.

Яніна планує зняти фільм, заснований на автобіографії. Картина – це історія жінки, у якої було все: чоловік, двоє дітей, вірні друзі, найкраща робота та мільйон перспектив. Потім до її планів втрутився рак. Саундтрек до фільму записав Валерій Харчишин, який, до речі, грає чоловіка головної героїні.

Також частина проекту – це біографічна книга Соколової про її боротьбу із хворобою.

Про деталі проекту і можливість його підтримати можна дізнатися на сайті.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь